Kolay Hobiler

Bayan ve Bebeklere Yelek Öreceklere Ajurlu Örgü Modeli

6 Şubat 2019
Bayan ve Bebeklere Yelek Öreceklere Ajurlu Örgü Modeli

Bayan veya bebeklere yelek örecek olanlara şirin bir ajurlu örgü modeli. Bugün sizlere bu güzel ajurlu örneğin nasıl yapıldığını gösterdik.

İlk defa örgü yapmak isteyenler veya ilk defa model kurmak isteyenler için çok kolay ve güzel bir model. Bebek yelekleri, bayan kazakları ve hırkalarda kullanılabilen bayağı şık bir model. Model 11 ve katlarından oluşmaktadır. Sevgi hanım 2 tane motif ile örgü modelinin nasıl yapıldığını gösteriyor. Kullanılan şiş 4.5 numara şiş ve bebe ipi kullanılıyor. Malzemeler tamamlandıktan sonra haroşa örgü, düz örgü ve ters örgü olarak örgü örülmektedir. Kaç ilmek atıldığı ise videoda gösterilmektedir.

Ajurlu Örgü Yelek Modeli

Yapılacak olan yeleklerde yeni bir örgü modeli kullanmak isteyen kadınların ilgisini çekecek bir model ile geldik. Modelimiz ajurlu bir örgü modelidir ve her türlü örgüde de kullanılabilir. Acemi kadınların bile videoyu bir defa izlediklerinde bile öğrenebilecekleri bu örgü yazlık ve kışlık örgülerde kullanılmaktadır. Ajurlu örgü modeli ile yeni şeyler örmek isterseniz aşağıdaki videoyu izleyiniz. Gelin şimdi videoya bir bakalım..

Ajurlu Örgü Yelek Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.