Kolay Hobiler

Baykuş Yavrusu Örgü Kadın ve Bebek Örgüleri Modeli

2 Haziran 2019
Baykuş Yavrusu Örgü Kadın ve Bebek Örgüleri Modeli

Baykuş yavrusu örgü modeli ile kadın ve bebek örgüleri örebilirsiniz. Yazlık veya kışlık örgü örecek olanlar bu müthiş modeli tercih edebilirler.

Kadınların en sevdiği işlerden biri de örgü işidir. Örgü örmek, hafızayı güçlü tutar ve sürekli bilgilerin tazelenmesini sağlar. Örgü örmek için şiş kullanacaksanız eğer, büyüklerimizin de dediği gibi çok basit bir işlem olan iki ters bir düz hamlelerini yapmanız ile örgünüzün nasıl bittiğini anlamayacaksınız. Örgünüzü şiş ile de örebilirsiniz tığ ile de. Hangisi daha kolay gelirse onu kullanın ve en sevdiğiniz hobi haline gelecek olan örgü modellerini örmeye başlayabilirsiniz. 

Baykuş Yavrusu Örgü Modeli

Örgü örmek için şişleriniz ve ipleriniz hazır ama ne öreceğinize bir türlü karar veremiyorsanız öncelikle örmesi en pratik olan şal modelleri ile başlamanızı tavsiye ederiz. Internet siteleri üzerinden veya sosyal medyada bulunan örgü işi hakkındaki birçok gruptan yardım alarak ve videoları izleyerek ilk adımınızı atın. Veya tamamen kendi deneyiminizi yaşayarak şablonlar ve dergilerdeki motiflerden, tariflerden yararlanarak örmeye başlayın. İlk birkaç sırada çok acemice hatalar yapmanız çok normal. Sakın hemen pes etmeyin. Dört veya beşinci sıraya geçtiğinizde göreceksiniz ki artık eliniz ve zihniniz bu konuyu kavramış, harika bir düzende ilerliyorsunuz. 

Yaz mevsimine girdiğimiz bu sıcak günlerde de örgü örmeye devam edebilirsiniz. Sıcak günlerde örmeyi tercih edeceğiniz yazlık örgüler işinizi daha da kolaylaştıRIR.

Baykuş Yavrusu Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.