Kolay Hobiler

Bayram Şekerleri Tığ İşi Pembe Yazma Oyası Modeli

28 Mayıs 2019
Bayram Şekerleri Tığ İşi Pembe Yazma Oyası Modeli

Bayram şekerleri tadında tığ işi yazma oyası. Pembe yazmanın etrafına işlenen göz alıcı tığ oyası modelini görünce ağzınız açıkta kalacak.

Genç kızların ve evlenecek yaşa gelmiş kızların en büyük heyecanı çeyizlerdir. Çeyiz bohçalarının içini doldurabilmek için günler haftalar harcanır ve emek verilir. Ne kadar emek verilirse o kadar da değerlidir. Bohçanızdaki en önemli parçalar ise elbetteki tığ oyalarınız olacak. Renklerine, motiflerine ve ek süslemelerine kendiniz karar verebileceğiniz tığ işi oyalarla havlu kenarlarını, yazma kenarlarını ve bir çok farklı ürünü süsleyebilirsiniz. 

Modeller arasında yüzlerce motif bulunmaktadır. Siz de kendinize en çok hitap edenleri bulup yazma oyaları ve tülbent oyaları yapabilirsiniz. Bu çeyiz bohçasına çok yakışacak oyaları istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Ya da arzunuza göre boncuk ve püskül gibi detaylarla şekillendirebilirsiniz. Sizin isteğinize ve el becerinize kalmış… Çeşit çeşit yazma modellerinize güzellik katarak onları tığ oyaları ile süsleyin. Gün geldiğinde çeyizinizi sergilediğinizde insanların hayranlıklarını göreceksiniz. 

Bayram Şekerleri Tığ Oyası

Videomuz da tamda sizin beklentirlerinizi karşılayacak yönde. İlgi noktanız olan tığ oyası detaylıca anlatılmıştır. Püf noktaları verilmiştir. Evde geçirdiğiniz değerli zamanınızı buna harcamanızı tavsiye ederiz. Sonucunda ilmek ilmek yapılmış harika el işlerine sahip olacaksınız çünkü. Tığınızı, ipliklerinizi hazırlayın hanımlar. En güzel motifli tığ oyalarına sahip olmak için süper bir zamanlama.

Hepinize iyi seyirler ve mutlu örgüler. Unutmayın ki çeyiziniz için her şeye değer… 

Bayram Şekerleri Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.