Kolay Hobiler

Bayram Sonu Düğünü Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

11 Ağustos 2019
Bayram Sonu Düğünü Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Bayram sonu düğünü olanlar için tığ işi oya modelleri. Bu modeller ile çeyiz sandığınızı süsleyebilir, düğün, kına ve nişanlarda kullanabilirsiniz.

Tığ işleri kadınların en çok stres attığı ve yapmaktan en çok hoşlandığı işlerden bir tanesidir. İş sonrasında eve geldiğiniz zaman tığ işi yapmaya başladığınızda hiçbir yerde bulamayacağınız keyfi ve zevki tatmanızı sağlar. Kendi el emeğiniz ile bir şeyler üretmek ve kendi yaptığınız ürünleri kullanma fırsatı elde etmek düşündükçe daha çok keyif verir. Boş kaldığınız zamanlarda tığ işi modellerine vakit ayırırsanız öğrendiğiniz andan itibaren harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda tığ işlerini yapmayı hiç bilmeyen insanlar için videolar vardır. Bu videoları ilk başlarda izlediğiniz zaman zamanla yaptıkça da alışarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Etrafınızda ki insanlara da kendi el emeğiniz ile yaptığınız ürünleri hediye ederek onları da mutlu edebilirsiniz.

Bayram Sonu Düğünü Tığ İşi

Tığ İşleri İle Stressiz Hayat

Farklı uğraşlar edinmek her zaman için kişileri mutlu eden ve tüm stresini bir kenara bırakmakta yardımcı olmayı sağlayan en önemli faktördür. Sürekli olarak şal, fular ve benzeri gibi aksesuarlar takıyor iseniz bu aksesuarların uç kısımlarına tığ işi ile kendiniz bir model belirleyerek örebilirsiniz. El emeğiniz ve gözünüzün nurundan oluşan bu güzel fuları takarak her ortamda farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Yapmayı öğrendiğiniz zaman farklı farklı model ve desenlerini çıkartarak değişik renkler ile her kıyafetinize uyumlu fularlar ortaya çıkarabilirsiniz. Ayırmış olduğunuz 1 saatlik bir zaman diliminde kendi dünyanızda mükemmel saatler geçirerek kendinizi mutlu edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.