Kolay Hobiler

Bayrama Özel Süper Tığ İşi Yazma Kenarı Oyası Modeli

30 Mayıs 2019
Bayrama Özel Süper Tığ İşi Yazma Kenarı Oyası Modeli

Geniş oyasıyla bayrama özel tığ işi yazma kenarı modeli. Kaçırmamanız gereken her bir modeli farklı renklerde geniş tığ oyası modeli.

Bu anlatımımızdaki harika tığ oyasını yapmaya ne dersiniz? Yazma kenarlarını süsleyecek bu modele biz evet deriz. Siz de evet diyorsanız hiç beklemeden bize katılın. Farklı yöntemler ile yapılan çeşit çeşit modeller ile bir çok kez karşınıza gelmiştik. Bu oya modelinde ise yine her zaman olduğu gibi normalin dışına çıkıp size enfes bir model hazırlıyor olacağız. Tığ işini tekrar tekrar sevmeye hazır mısınız?

Yazma oyaları ve tülbent oyaları olarak yapabileceğiniz bu tığ işi ile modeliniz çok şık olacak. Yazma modelleriniz içi bir tığ oyası modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz çünkü bu örnek tam size göre. Modelimizde uygulanan renk bizim tercihimizdir ve kullanılan yazmanın rengine uyduğu düşünüldüğü için seçilmiştir. Siz tabikide kendi yazmanızın rengine en uygun olduğunu düşündüğünüz rengi seçer ve yapımına geçebilirsiniz. 

Bayrama Özel Tığ Oyası

Sadece kısa bir zaman ayırarak modelimizin yapımını öğrenebilirsiniz. Ayrıca arzunuza göre boncuk, inci ve püskül gibi aksesuarlar seviyorsanız onları da modele ekleme imkanınız bulunmaktadır. Oya modelleri ile ilgilenen hanımların keyifle izleyeceğini düşündüğümüz videomuz ile çok şık bir oya yapabilirsiniz. Bu oyaları ister kendiniz için kullanabilirsiniz ister gelir elde etmek için kullanabilirsiniz. Tercih size kalmış… Şimdi sıra sanıldığından güzel bir model yapmakta. 

Bayrama Özel Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.