Kolay Hobiler

Beğeni Rekorları Kıran 34 Tane Şık Örgü Modelleri

9 Kasım 2019
Beğeni Rekorları Kıran 34 Tane Şık Örgü Modelleri

Beğeni rekorları kıran toplamda 34 tane örgü modellerini sizinle paylaşıyoruz. Zaman kaybetmeden muhteşem örgüleri inceleyin.

Örgülerle Gelen Şıklık

Örgü modelleri en çok yapılan yan uğraşlar arasındadır. Örgü modellerinde şık ve zarif tasarımlar, giyen kişiyi mutlu edecektir. Ayrıca, kişiye özel yapılması, giyen kişinin zevkini de yansıtacaktır.

Örgü örmek, sanıldığı kadar zor olmayacaktır. Anlatımlı örgüler, bu konuda yardımcı olacaktır. Örgü siteleri ve görsel içerikli dergilerde en zor örgü modelleri bile rahatlıkla örülebilecektir. Bebeklere ve çocuklara yönelik yapılan örgüler, en zevkli yapılan tasarımlardır. Çocukların hayal kahramanlarına hitap eden motiflerin işlendiği modeller, onları mutlu edecektir. Ayrıca, örgü tasarımların hediye edilmesi de hediyeyi alan kişiyi mutlu edecektir. Kişiye özel hazırlanmış ve emek verilmiş bu modeller, son derece şık tasarımlar arasındadır.

Hobiler Arasında Örgünün Yeri ve Önemi

Eskiden daha sık yapılan örgüler, hobiler içerisinde son zamanlarda yine yükselen bir trend göstermektedir. Ören kişiyi mutlu eden bu uğraş, aynı zamanda yararlı bir aktivitedir. Kadın örgüleri içerisinde, birbirinden şık modeller öne çıkmaktadır. Kazak, hırka ve şallarda bunun sayısız örneklerini bulmak mümkündür. Mevsime özel olarak hazırlanmış örgü modelleri de bulunmaktadır. Yaz için daha serin tutan ipliklerle, bol ve modern tasarımlar yaratılabilir. Örgüler de öne çıkan bir diğer özellik de örgülerin son derece kaliteli oluşudur. Ören kişi, ipliğini seçerken de cilde zarar vermemesine, sentetik madde içermemesine dikkat edecektir. Sağlıklı, şık ve kaliteli oluşundan ötürü, örgü modeller tercih edilecektir.  

Beğeni Rekorları Kıran Örgüler                                    

Örgü Ajurlu Dikişsiz Patik Yapılışı
Karpuz Dilimli Örgü Bebek Patiği Yapımı
Fiyonklu bebek örgüleri
Tavşan örgü bebek tulumu
Kışlık örgü bebek takımı
Kısa kollu bebek örgü robası
Balon Örgü Modeli
Sıralı Su Damlaları Örgü Modeli
Şımarık Gelin Örgü Modeli
Robalı bebek Örgü Modeli
Çocuklar İçin Yeni Örgü Modeli
Yaz Güzeli Örgü Modeli
Yelpaze Örgü Modeli
En Kolay Örgü Karpuz Bebek Patiği
Çok Az Bilinen Efsane Örgü Modeli
Kışa Hazırlık Birbirinden Güzel Bebek Örgü
Piramit Üçgen Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.