Kolay Hobiler

Beğeni Rekoru Kıracak Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli Yapılışı

18 Ekim 2019
Beğeni Rekoru Kıracak Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli Yapılışı


Çıtı pıtı iğne oyası modeli beğeni rekorları kıracak. Gören herkesin beğeneceğini düşündüğümüz oya modelinin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Popüler İğne Oyaları

Tek seferde ilerleyen çıtı pıtı iğne oyası modeli. Şeker pembe yazmaya işlediğim oyayı mor işe tonladım, çok şık oldu. Sevilen ve bol sipariş alan modellerden. Gören herkesin beğeneceğini düşünmüş olduğumuz bu iğne oyası modeli görünümü çıtı pıtı bir modeldir. Her ne kadar yeni bir model olsa da yapılışı kolay olan oya düz yazmaya işlenerek yapılışıyla birlikte gösterilmiştir. Yazma kenarlarında kolay ve zarif iğne oyaları kullanmak isteyenler için paylaşılmış olan bu modeli hediyelik yazmalarda kullanabilirsiniz. Kısa bir süre içinde yazmalar yaparak tamamlamanız gerekiyorsa bu model sizin yardımınıza yetişecek. Çünkü dakikalar içerisinde öğrenmek ve bir güç içerisinde yazmalara uygulamak mümkün.

Beğeni Rekoru Kıracak İğne Oyası Modeli

Hadi şimdi gelin şeker pembe yazmaya uygulanan çıtı pıtı iğne oyasının nasıl yapıldığını öğrenelim. Siz istediğiniz renkteki bir yazmaya bu oya modelini uygulayabilirsiniz.

Beğeni Rekoru Kıracak İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.