Kolay Hobiler

Ben Bunu Kolay Yaparım Tığ İşi Oya Modeli

30 Haziran 2019
Ben Bunu Kolay Yaparım Tığ İşi Oya Modeli

Bilmeyenlerin dahi ben bunu kolay yaparım dediği tığ işi oya modeli çok gösterişli. Eğlenerek yapacağınız yepyeni tığ işi oya modeli.

Geçmişten günümüze gelen bir miras niteliği taşıyan tığ modelleri her daim geçerliliğini korumuştur. Son dönemlerde revaçta olan tığ işleri kadınların ilgi odağı olmuş durumdadır. Birbirinden farklı renk ve çeşitleriyle her mevsim kullanılabilen ürünler ortaya çıkarmak hobi haline gelmiştir. Hem pratik hem de kullanışlı yapılarıyla ön plana çıkmaktadır. Yeni öğrenmeye başlayan kadınlar için de pratik ve basite indirgenmiş anlatım tarzlarıyla rağbet görmektedir. Farklı yapılarda ip çeşitleri sayesinde her mevsime hitap eden modeller ortaya çıkmaktadır. Tığ İle Yapılan Modeller

Gündelik yaşamın stresinden bir nebze olsun uzaklaşmak ya da ek gelir sağlamak adına tığ işi yapmak alternatif seçenekler arasındadır. Birbirinden farklı çok sayıda tığ ile yapılabilen modeller bulunur. Bunlara örnek olarak; bebek battaniyeleri, oyalar masa örtüleri, bluz modelleri, bebek patikleri, yelekler, şapkalar ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Modellere ve yapılışlarına ulaşmak da günümüz teknolojisiyle oldukça kolaylaşmıştır. Internet aracılığıyla birçok modele ulaşmak mümkündür. Modellerin detaylı anlatımlarına ulaşılıp farklı modeller ortaya çıkartılabilmektedir. Ayrıntılı anlatım teknikleriyle hayatında hiç bu tarz işlerle uğraşmamış kadınların bile ilgisini çekmektedir. Rengârenk ipler ile yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde hem bir uğraşı hem de tarz yaratmak isteyenlerin seçimleri arasında yer alır. Ek iş olarak da oldukça getirisi iyi bir iş alanıdır. Bazı zamanlarda sadece hiçbir şey düşünmemek ve adeta terapi yapmak için bile bu alanlara yönelmek insana iyi gelmektedir. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.