Kolay Hobiler

Beş Yapraklı Yonca İğne Oyası Modeli Ödüllü Model

8 Ekim 2019
Beş Yapraklı Yonca İğne Oyası Modeli Ödüllü Model

Beş yapraklı yonca iğne oyası modelini öğrenmek ister misiniz? Kadınların hayran kaldığı bu model ödüllü model diye de adlandırılıyor.

İğne Oyasında Yeni Modeller

İğne oyalarının beğenisini çevrenize de yansıtmak ve onlarla paylaşmak için siz de iğne oyası modelleri örmeye başlayabilirsiniz. Basit modellerden başlayarak kendinizi geliştirebilir ve gelecek nesillerinize hatıra olarak bu örgülerinizi bırakabilirsiniz. Her yaştan bayanın severek kullandığı iğne oyaları neslin en güzel örneklerine sahiptir. Her geçen gün çıkan yeni modeller ile siz de modayı yakından takip edebilirsiniz.  Yazma kenarları ve tülbentlerde kendini gösteren birbirinden güzel iğne oyaları ile siz de hem kendiniz kullanabileceğiniz hem de saklayabileceğiniz iğne oyaları yapabilirsiniz. 

Beş Yapraklı Yonca İğne Oyası Yapılışı

Yemenilerde İğne Oyası Şıklığı 

İğne oyaları en çok yemenilerde karşımıza çıkar. Piyasada bulunan birçok farklı yemeni için uygun renklerde ipler alarak yemeni oyaları yapabilirsiniz. Eski çağlardan itibaren günümüze kadar gelen iğne oyalarını günümüzde de en güzel hali ile hazırlayarak sergileyebilirsiniz.  Eğer kendinize güveniyorsanız uzun süreli olarak iğne oyası modelleri hazırlayarak çeyizler için satabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Bugün birçok gelin çeyizlerinde iğne oyası modelleri görülmektedir. Sergilenen ürünlerin başında her daim iğne oyaları gelir. Herkesin ilgisini çekecek iğne oyaları ile havluları, bohçaları ve yemenileri süsleyerek gelinlere hediye edebilirsiniz. Hanımlar evlerine ek gelir kazandırmak ve ekonomik durumlarını güçlendirmek için iğne oyası yaparak satmaktadır. Siz de hazırladığınız ürünleri satışa çıkartarak ek gelir elde edebilirsiniz.  El emeği olan iğne oyaları her daim güzel kazanç sağlayan ürünlerdir. 

Beş Yapraklı Yonca İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.