Kolay Hobiler

Bileşik Yapraklar Bayan Yelekleri Bebek Örgü Modeli

5 Şubat 2019
Bileşik Yapraklar Bayan Yelekleri Bebek Örgü Modeli

Bayan yelekleri için ideal olmasına rağmen, erkek ve çocuk süveterlerinde vede daha sayısız bir çok örgü çeşitlerinde kullanabilir çok güzel bir örgü modeli.

Yepyeni bir şık örgü modeli öğrenmeye hazır mısınız? Yaprak motiflerinin birleşmesiyle yapılan örnek bayan yelekleri, çocuk süveterleri ve bebek örgüleri gibi sayısız bir çok örgüde kullanılabilen bir örnek. Gönül hanımın 15 dakikalık anlatımıyla bu şık örgü modelini öğrenmek mümkün. Yelek örecek olanlar ve bebek örgülerinde yeni motif denemek isteyenler bu şiş işi örgüyü kullanabilirler. Örgü bayan yelekleri yazısında onlarca yelek örneği paylaşmıştık. Beğendiğiniz örgü motifleri ile kıyafetler yapmak daha zevkli olacaktır değil mi? O halde gelin hiç bir yerde olmayan yepyeni bir modeli daha öğrenin!

Bileşik Yaprak Örgü Yelek Modeli

Bileşik yapraklar örgü modeli bayan yelekleri örgü modeli 3 numara şiş ve angora ip ile örülmüştür. Daha kalın ip de kullanılabilir. Örgünün motifleri 18 ilmek ve 8 sıradan oluşuyor. Anlatım ise 2 motif ile anlatılmıştır. 2 motif için 36 ilmek ve 9 tane de ek ilmek olmak üzere toplamda 45 ilmek lazım.

Bileşik Yapraklar Yelek Örgü Modeli Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.