Kolay Hobiler

Bilmeyen Gelin Yok Köprü Motifli Tığ İşi Oya Modeli

19 Temmuz 2019
Bilmeyen Gelin Yok Köprü Motifli Tığ İşi Oya Modeli

Hemen hemen her gelinin bildiği harika tığ işi oya modeli. Bu oya modelini tüm yazmalarınızda ve başörtülerinizde kullanabilirsiniz.

Oya modelleri ve havluların kenarlarına işlenen oyalar her zaman kadınlara zaman geçirmede en iyi olanakları sunuyor. Özellikle yazma kenarları bu modeller ile oldukça güzel bir hareketlilik kazanıyor ve çok şık bir görünüm sergiliyor. Oya işlemek konusunda kadınların en çok önem verdiği konulardan birisi de modelin farklı olması ve göze hitap etmesidir. Göze hitap eden oyalar da titizlikle işlenen ve hatası olmayan oyalardır. Hatasız oya modelleri işlemek ve yazma kenarları yapmak isteyen kadınlar anlatımlı örnekleri inceleyebilirler. Hem çok hoş bir görünüm sunacak hem de yazmalar daha kullanışlı hale gelecektir. Tığ ile işlenen oyalar hazır olarak da alınabiliyor. Ancak kadınlar zamanı değerlendirmek için bu oyaları kendileri işlemeyi tercih ediyorlar.

Oya Modelleri İle Renklenen Çeyizler

Genç kız çeyizlerinde oyalar çok önemli bir yere sahiptir. Oyaların modelinin güzel olması renklerinin uyumlu olması her zaman dikkat edilen konulardır. Bu oyalar da yazmanın ip ile uyumu da büyük bir önem taşıyor. Farklı model arayışı olan ya da elinde değişik bir model bulunmayan hanımlar internet paylaşımlarından yararlanabilirler. Bu konuda deneyimli olan hanımlar oya modellerini anlatımlı olarak paylaşıyorlar. Sizler de bu anlatımları takip ederek çok rahat bir şekilde en zor modelleri dahi kolayca yapabiliyorsunuz. Gerek videolar ile gerekse okunaklı yazılar ile her oyanın anlatımını bulabilme imkânınız bulunuyor. Oya modeli çıkarmak da bu sayede daha kolay hale geliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.