Kolay Hobiler

Bir Avuç Çiçek Örgü Modeli Yapım Aşamalı Örnek Anlatımı

12 Mayıs 2019
Bir Avuç Çiçek Örgü Modeli Yapım Aşamalı Örnek Anlatımı

2 farklı renk ile yapılan örgü modeli yapım aşaması ile birlikte bu yazıda anlatılmıştır. Çiçek motifleri ile yapılan örneğin tarifini hemen öğren!

Sizlerle en sevdiğimiz ve paylaşmaktan mutlultuk duyduğumuz konulardan birini okuyorsunuz şu anda. Şiş işi örgüler ve örgü modelleri. Pembe, kırmızı, mavi, yeşil ya da mor… Siz istediğiniz rengi tercih edin, önemli olan detaylı anlatımımızı dikkatlice takip etmeniz, örerken mutlu olmanız, mutlu olurken paylaşmanız.

Şık örgü modelleri ile hırkadan bereye, bereden kazağa, kazaktan şala kadar istediğiniz her ürünü elde edebilirsiniz. Bebek, çocuk, yetişkin ve evcil hayvanlarınız için en güzel ve şık modeli örebilirsiniz. Gelin hep berarber şişle örülen anlatımlı modelleri izleyelim ve bu işin püf noktalarını görelim. 

Bir Avuç Çiçek Örgü Modeli Yapılışı

Hem yazlık ve kışlık mevsimlerde hemde mevsim geçişlerinde seve seve kullanılan modellerin örgü yapılışını sizler için hazırladık. Anlatımlı örgüler ile şık modeller örelim, ördüklerimizle kendimizi ve çevremizi mutlu edelim. Naçizane tavsiyemiz, bir çok alanda kullanabileceğiniz örgülerinizi örerken sevginizi katmayı unutmayın. 

Videomuzu izlediğiniz için teşekkür ederiz. İyi seyirler, keyifli örgüler. 

Bir Avuç Çiçek Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.