Kolay Hobiler

Bir Evde Üç Bacı Tığ İşi Kolay Yazma Kenarı Oyası Yapımı

31 Mayıs 2019
Bir Evde Üç Bacı Tığ İşi Kolay Yazma Kenarı Oyası Yapımı

Bir evde üç bacı tığ işi yazma oyasını gören bir daha görmek istiyor. Yapmak için sabırsızlananlar için anlatımlı videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bütün kadınların hayran kaldığı ve herkes gibi yapmak istediği tığ oyaları vardır. Bu oyalar onlar için belli bir uğraşın, emeğin ve zevkin göstergesidir. Ne kadar çok önemle yapılmışsa bir tığ işi, uygulanacağı yazma modeli o kadar daha şık bir görüntü alacaktır. 

Bazen öyle modeller vardır ki tüm kadınlar tarafından hayranlıkla incelenir. Bu hayranlıkla incelenen tığ oyası modeli ise bu paylaşımda karşınızda. Havlu kenarlarında ve yazma kenarlarında çok güzel br görüntüye ulaştıracak olan bu modeli gelin hep beraber yakından izleyelim. Dantellerinize de benzer bir güzellik eklemek isterseniz bu oya modelini kullanabilirsiniz hanımlar. 

Çeyizlik hazırlayan herkes için de yeni bir model olan bu ürün tülbent oyaları ve yazma oyaları olarak uygulanabilir. Her zaman tarz ve modası hiç geçmeyecek olan bu model ile çeyizinizin en olağanüstü oyasını bulmuş olacaksınız. Hadi hep beraber bu oyanın yapımına geçmek için videomuza göz atalım.

Bir Evde Üç Bacı Oyası

Tığınızı ve içinizden gelen rengi seçerek işe koyulabilirsiniz. Öğrenmek için hazır mısınız? Bu kolay tığ işi yapımı hem kısa sürerek vaktinizi çok çalmayacak hem de tüm bakışları üstüne çekecek. Malzemelerinizi tamamladığınızdan emin olun ve videomuzu başlatın. Şimdiden iyi seyirler hanımlar. Başörtülerinizin kenarlarına uygulayabileceğiniz güzel tığ oyaları yapacağınızdan eminiz. 

Bir Evde Üç Bacı Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.