Kolay Hobiler

Bir Evde Üç Elti Tığ İşi Yazma Oyası Modeli Yapılışı

25 Ocak 2020
Bir Evde Üç Elti Tığ İşi Yazma Oyası Modeli Yapılışı

Bir evde üç elti tığ işi oyası yazma kenarlarında kullanılan zarif bir modeldir. Bu zarif modeli öğrenmek isteyenler videosunu izleyerek öğrenebilirler.

Oya yapmaya merak sarmış ama kolay bir model ile başlamak, bu model ile de güzel bir şeyler olsun isteyen bayanların dikkatine, sayfamızda dilediğiniz kadar model bulabilir, bu modeller ile de güzel şeyler yapabilirsiniz. Bundan nasıl eminiz? Çünkü daima sizler için yepyeni modeller buluyor, bu modellerin ise örgü alanında sıkça tercih edilen ve herkes tarafından beğenilen bir model olmasına özen göstererek araştırmalarımızı yapıyor, aralarında ki en iyi modelleri bulup sizlerle paylaşıyoruz. Üstelik yapımları da oldukça basit olup görünüşleri itibariyle herkesi büyüleyecek bir model olmasına dikkat ediyoruz.

Bir evde üç elti tığ işi yazma oyası

İşte yine eski modellerden sıkılıp yeni model arayan veya tığ işine yeni başlayıp kolay bir model arayan bayanlarımız için yepyeni bir model ile karşınızdayız. Bu modelimizin yapımı sizleri hiç zorlamayacaktır. Üstelik bu modelimizi birçok kadın tarafından merak ederek araştırılmıştır. Bizde herkes tarafından ilgi gören bu modeli araştırdık, bulduk ve sizlerle paylaşıyoruz. Modelin kendisi bile görüldüğü üzere çok güzeldir ve bununla yapacağınız yazma kenarları eminiz ki herkesin kıskanacağı bir başörtüsü olacaktır.

Bir Evde Üç Elti Tığ İşi Oyası

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.