Kolay Hobiler

Bir Günde Kolay Yapılan Örgü Bebek Yelek Modeli

16 Temmuz 2019
Bir Günde Kolay Yapılan Örgü Bebek Yelek Modeli

Bir günde kolay yapılan işlemeli örgü bebek yelek yapımı. Kolay örgü bebek yeleği modeli arayanlar için çok güzel bir öneri, bunu örmeye başlayın.

Hanımların boş vakitlerini daha iyi kullanmak ya da ek gelir elde edebilmek için en çok yaptığı uğraşların başında örgü örmek geliyor.  Örgüler daha çok şiş gibi araçlarla yapılan el emeği göz nuru el işi tekniklerinden biridir. Anadolu kadınları çabalamayı ve bir şeyler üretmeyi severler, ayrıca yaptıkları şeylerin gündelik hayatta kullanılması da onlara büyük bir mutluluk verir.  Bu sebeple örgü örmek geçmişten günümüze kadar varlığını koruyan en büyük geleneklerimizden biridir. Tığ ve şişi gibi iki farklı yöntemle örülen örgü modelleri kadınları yeteneğine göre farklılık gösterebilir. Şiş ile örgü örmek biraz daha fazla yetenek isterken tığ ile örgü örmek daha kolay oluyor.

Nakış İşlemeli Örgü Yelek Modeli

Tek renk ya da birden fazla renkte ip kullanarak yapabileceğiniz oldukça kolay bebek örgüleri arasında yerini alan bu model çok şirin. Bir günde içinde kolayca yapıp hazır hale getirebileceğiniz, örgü yelek modelini sizler için yaptım ve burada paylaşıyorum. Umarım bu model hoşunuza gider ve siz de hemen örmeye başlarsınız. Renkleri kendi zevkinize göre seçip çok daha farklı görüntüler elde edebilirsiniz. El becerinize bağlı olarak yaptığınız yelek üzerine isim ya da figürler de oluşturabilirsiniz. Tabi yine kendi zevkinize göre bu yeleğe farklı şekilde cepler ekleyip, daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Eğer yakın zamanda bir bebek ziyaretine gidecekseniz, ya da ek gelir elde etmek için örgü işi ile uğraşıyorsanız bu model çok beğenilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.