Kolay Hobiler

Bir Günde Tamamlanan Kolay Örgü Modeli Yapılışı

21 Temmuz 2019
Bir Günde Tamamlanan Kolay Örgü Modeli Yapılışı

Çok zaman almasın isteyenlere, bir günde tamamlanan ve kolay yapılan örgü modeli yapılışı. Kolay modeller arayan hanımlar için.

 Kadınlarımızın genel hobilerine baktığımızda en çok örgü örme işini görüyoruz. Bunun seçilmesinin sebebi hem geleneksel olarak el yatkınlığı hem de hanımların kendi yaptıkları ürünlere olan tutkusu diyebiliriz. Örnek verecek olursak anneanneler torunları olduğunda onlara örgü yelek, kazak ve atkı gibi bir çok şeyi yapıp hediye ediyorlar. Bunun sebebi ise bana kalırsa biz hanımlar emek vererek verilen hediyenin daha kıymetli olduğunu düşünüyoruz. Bazı hanımlar da örgü işini genelde ek gelir elde etmek amacı ile yapıyorlar. Paylaştığım bu örgü modeli de tam bu hanımlar için diyebilirim. Bir günde kolay tamamlayabileceğiniz bir örgü modelinin yapılışını sizin için anlattım.

Bir Günde Tamamlanan Kolay Örgü

Kolay Yapılan Elbise Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışı

El örgüsü ile yapacağınız örgü modelleri şiş ile yapıldığında genelde daha kolay oluyor. Gündelik yaşantımızda büyük ölçekte yer kaplayan bu modellerin her geçen gün tercih edilme oranının artmasını en önemli sebebi ise el emeğinin yapılan modele katmış olduğu doğallık ve güzelliktir. Yaz aylarında uzunca süre sıkıcı vakit geçirmek yerine burada paylaştığım anlatımlı örgü modellerini yapmanızı tavsiye ederim. Bu sayede kışın torununuza ya da sevdiklerinizin çocuklarına küçük hediyeler verebilirsiniz. Ayrıca örgü işi alanlar da bu modeli yaparak eve ek gelir elde edebilirler.

Bir çok kişinin yapmayı gözünde çok büyüttüğü örgü modellerini basit ve kolay bir anlatımla burada paylaştım. Umarım hoşunuza giden bir model olur. Ayrıca Whatsapp butonunu kullanarak arkadaşlarınıza bu modeli göndermeyi unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.