Kolay Hobiler

Bir Günde Yap Kullan Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapılışı

5 Şubat 2020
Bir Günde Yap Kullan Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapılışı

Bir günde yapıp kullanabileceğiniz tığ işi modelini hemen öğrenebilirsiniz. Tığ oyası anlatım videosu sayesinde modeli öğrenmek çok kolay.

Tığ İşleri En Sevilen Hobi Çeşitleridir

Günlük hayatta çeşitli aktiviteler yapmayı severiz. Özellikle ev hanımları, ev işlerinden geri zamanda kendilerine çeşitli meşgaleler arıyorlar. Evde kendilerini kalacak bir el işi yapmak istiyorlar. Bu sayede kendilerine hem vakit ayırmış oluyor hem kafa dağıtmış oluyorlar. Tığ işi evde yapılacak en iyi hobiler arasında yer alıyor.  Kadınların severek yaptığı tığ işlerinde birçok model vardır. Bu modeller bütün kadınlar tarafından sevilerek işleniyor ve kullanılıyor. 

Bir günde yapıp kullanılan tığ oyası

Tığ İşleri Birçok Kadın Tarafından Yapılıyor

Tığ işlerinin bu kadar çok sevilmesi ile birlikte, birçok modelde ipleri üretiliyor. Üretilen bu çeşitli ipler ile siz de dilediğiniz modelde ve renkli tığ işleri görebilirsiniz. Eğer tığ işi ne örmeyi bilmiyorsanız, çeşitli internet sitelerinden videoları izleyerek tığ işi örmeye başlayabilirsiniz. Anlatımlı oya modelleri kapsamındaki yazıları ve görselleri inceleyerek, sizlerde birçok tığ işi modeli örmeyi deneyebilirsiniz. Tığ işlerinde birçok çeyizlik ürünler alıyor. Tığdan yapılmış birçok modeldeki bu ürünler, genç kızların çeyizlerini süslüyor.  Yazma oyaları sevilerek kullanılıyor. En çok çeyizlerde kullanılan yazma modelleridir. Birçok modelde yazma oyası yapabilme imkanı vardır.  Çeyizlik ürünler,  kadınlar tarafından örülüyor. Ayrıca birçok modelde tığ işinden yapılmış fular ve şal modelleri vardır. Bu ürünleri dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Tığ İşleri sevilerek, kullanılan ve örülen örgü modelleri arasında her zaman yerini koruyor. Tığ modellerinde renk skalası çok geniştir.

Bir Günde Yapıp Kullanılan Tığ Oyası

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.