Kolay Hobiler

Bir Güzel Model Yelek Kazak Bebek Örgü Modeli

15 Ocak 2019
Bir Güzel Model Yelek Kazak Bebek Örgü Modeli

Yelek, kazak gibi bir çok örgüde kullanılabilecek bebek örgü modeli. Şişle örülen bu örgü ile yumuşacık kıyafetler örebilirsiniz.

Örgü yüzyıllardan beridir yapılan el işlerinin başında geliyor. Boş vakti olan kadınların olmazsa olmazları arasına giren örgüye son zamanlarda yönelen çok insan var. Boş vakit bulduğu zaman eline örgü şişleri ve yün ipleri alarak bir şeyler örmeye başlayan kadınlar ortaya yazlık ve kışlık örgüler çıkarıyorlar. Kazaklar, yelekler, şallar, patikler, atkı ve bereler gibi çokça örgüler örülüyor. Bu kış soğuk geçtiğinden dolayı kadınlar evde daha fazla vakit geçiriyorlar. Bu vakitte de sıkılmamaları için kendilerini bir şeylere yönlendiriyorlar. Örgü örmekte vakit geçirme için birebir.

Kazak ve Yelek Örgü Modeli

Bebek örgüleri için genellikle şiş işi teknikler kullanılmaktadır. Anne işleri kanalında paylaşılan bir örgü modelini tüm ayrıntılarıyla bu yazımızda paylaşacağız. Örgü modelinin anlatımı 10 dakikalık bir videoya sığdırılmıştır. Bu videoda kullanacağınız malzemeden tutunda örgü şiş numaralarına kadar her şey anlatılmıştır. Gelin şimdi hep birlikte bu muhteşem modelin nasıl yapıldığını öğrenelim.

Yelek Kazaklar İçin Bebek Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.