Kolay Hobiler

Bir Kaç Dakikada Yazma Kenarına Sıralı İğne Oyası Yapılışı

19 Şubat 2019
Bir Kaç Dakikada Yazma Kenarına Sıralı İğne Oyası Yapılışı

İki renkli çok şık sıralı iğne oyası yazma modeli. İşlemesi de bir o kadar kolay olan oya su yeşili, sarı, pudra pembe gibi açık renk tonlarında yazmalara çok yakışıyor.

Bu yazıda size sıralı çok şık bir iğne oyasının anlatımını yapacağız. Oyayı zürafasını hazırlamadan direk yazmanın kenarına işleniyor. Bu nedenle yazma kıvrılır iki parmağın arasına sıkıştırılır ve 2 tane zürafa işlenir. İki zürafa işlendikten sonra ikili kuyumcu kafesi yapılacak. Model direk yazmaya uygulanan bir modeldir. Anlatımlı videoda da modelin yazma kenarına işlenişi gösterilmiştir. Modelde su yeşili bir yazma kullanılmıştır. Oya modeli su yeşili, sarı, pudra pembe gibi açık renk tonlarındaki yazmalara çok yakışıyor. Oya ipi olarak ise hem beyaz hemde su yeşili ip kullanılmıştır.

Her gün yeni bir model öğrenmeye ne dersiniz? O zaman neden iğne oyası modelleri kategorisini takip etmiyorsun? Boncuklu oyalardan çeyizlik oyalara, çiçek oyalarından fiyonklu oyalara kadar aklınıza gelebilecek tüm oyaların anlatımları bulunuyor. Sizde bu oyalar sayesinde kendinizi geliştirebileceksiniz.

İğne Oyası Su Yeşili Yazma Kenarı Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.