Kolay Hobiler

Bir Oturuşta Bitirebileceğiniz Tığ İşi Sıralı Yazma Oyası

15 Mayıs 2019
Bir Oturuşta Bitirebileceğiniz Tığ İşi Sıralı Yazma Oyası

Bir oturuşta hiç yorumladan bitirebileceğiniz tığ işi yazma oyası modeli. Son zamanların en basit ve en sevilen tığ oyalarından birisidir.

Türk geleneklerinin bıraktığı en değerli el işlerindendir tığ işi oya. Öyledir ki türkülere bile adını vermiştir – ‘Çemberimde Gül Oya’. Türkülerin, hikayelerin, adetlerin ve geleneklerin en kıymet dolu parçası şiş işi örgüler… Mutlu olmak ve mutlu etmek işte bu kadar kolay. 

Sevgiyle örülmüş ilmekler, kalpleri ısıtan desenler ve gözlere hitap eden renkler… Yazma modellerinizin hazırlık aşamasında size hem yazılı hem de görsel olarak yardımcı olabilmek için hazırlandı bu paylaşım. Yeter ki siz yazma oyalarınıza sevginizi dökün ve anısı kalacak bir armağan bırakın diye. El emeği göz nuru oyalarınız yazma kenarlarının büyüsüne büyü katmakta kalmaz, tülbentlerinizi, havlu kenarlarınızı ve bir çok başka eşyanızı da güzelleştirir.

Konu tülbentlerinizden açılmışken, tülbent oyalarının da hem size hem de sevdiklerinize hitap edeceğini belirtmek isteriz. İlk başlarda yapımı karışık ve zorlayıcı gibi gözüksede aslında çok basit ve eğlencelidir.  

Kolay tığ işi yazma oyası

Tek yapmanız gereken Kolayhobiler ailesini takibe almak ve yüzlerce faydalı videosundan biri olan bu anlatımlı tığ işi videosunu izlemek. Kahvenizi çayınızı ve en önemlisi tığlarınızı ve ipliklerinizi hazırlayın. Şimdi sıra döktürme zamanı. Yeteneklerinizi sergileyin, hünerlerinizi gösterin ve sonucu bekleyin. Bu video yeni bir başlangıcın devamı olacak. 

Bir Oturuşta Bitirebileceğiniz Kolay Tığ İşi Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.