Kolay Hobiler

Birleşen Yollar Saç Örgüsü Örgü Bayan Yelekleri Atkı Bere

15 Şubat 2019
Birleşen Yollar Saç Örgüsü Örgü Bayan Yelekleri Atkı Bere

Her iki tarafıda kullanılabilen örgü bayan yelekleri, atkı, bere ve bebek battaniyesi örmeye uygun zor olmayan çok kolay bir örnek.

Bugün sizlere sultanlara bayan yelekleri, atkı, bere ve bebek battaniyesi örmeye uygun birleşen yollar saç örgüsü modelinin anlatımını yapacağız. Örgü modeli ilk bakışta biraz karışık gelebilir. Videoyu izlerseniz modelin ne kadar kolay bir örgü olduğunu görmüş olacaksınız. Birleşen yollar saç örgüsü örgü modeli yapılan yelek ve kazaklarda kendini çok güzel gösteriyor. Bakan kişilerin ilgisini çekiyor. İlmek sayılarını doğru attıktan sonra modeli çıkaramamanız için hiç bir neden yok. Sayılar zaten videoda Gönül hanım tarafından net olarak verilmiştir. Siz bu videoda motiflerin yapıldığını öğreneceksiniz.

Birleşen Yollar Örgü Modeli

Kullanılan örgü iplerini şişlerle birleştirip ilmek atmak sonucunda örgü modeli ortaya çıkacaktır. Nerede kaç ilmek atılacağını Gönül hanım video ile göstermiştir. Gönülden Örgüler kanalında daha bir çok anlatımın videosu bulunmaktadır. Siz siz olun Gönül hanımın örgülerini mutlaka öğrenin. Zamanı gelince size de faydası olacaktır.

Birleşen Yollar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.