Kolay Hobiler

Bohçaların Olmazsa Olmazı Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

21 Kasım 2019
Bohçaların Olmazsa Olmazı Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

Çeyiz bohçalarının olmazsa olmazlarından olan iğne oyası modelleri. Bu yazmalar, tülbentler ve havlular çeyizlerinizi şenlendirecek.

Yaşamımızın, her alanında yer alan aynı zamanda geçmişten günümüze izleri taşıyan el işi sanat gruplar arasında iğne oyaları gelmektedir. Bu sanat dalında, kullanılan motifleri bir arada görebilmek çok mümkündür. İsteyen herkes, bu sanat dalını öğrenebilir.  Yapılan el işleri sanatının yeteri kadar iyi olması gerekiyor. Yoksa bu süreç içerisinde,  yapılan el emekleri biraz daha yavaşlayabilir. İğne oyası oya modelleri birçok model çeşitlilikte ürünler var bu çeşitlilikte ve model olarak yazmalar,  tülbentler,  havlu kenarları,  yastık uçları, takı tasarımları gibi alanlarda bu sanat dalını görebiliriz. İsteyen,  çok kolay modelleri deneyerek iğne oyası yapmaya başlayabilir.  Bunlar dışında,  insanlar isterlerse kendini geliştirerek ek kazanç elde edebilirler. Dikkat edilmesi gereken, yeteri kadar düzenli çalışılması gerekiyor.  Bunlar dışında insanların,  bu şekilde bir şeyler ürettiklerinden dolayı  kendilerini görebilmesi hem de kişilerin kendileri olan özgüvenlerinin artmasına hem de psikolojik anlamda da kendini iyi hissetmesine yardımcı olacaktır..

İğne Oyalarının Günümüzdeki Önemi 

Oya örnekleri günümüzdeki önemi çok büyüktür. Bu sanat dalıyla hem de gelecekte de aynı konumda da yerlerini koruyacaktır.  Kişilerin günden,  güne var olan ilgilerinin artmasına da yardımcı oluyor.  Aynı zamanda, bu el emekleri sanatları ile yurt dışından gelen turistlerin ilgisini çekerek bu kültürümüzü kendi ülkelerinde tanıtılmasına da önemli rol oynamaktadır. Farklı renkte,  ipliklerin bir araya getirilerek ortaya inanılmaz görüntülerin çıkmasına yardımcı oluyor. Kişilerin tamamen,  hayal dünyasında canlandıkları modelleri farklı dokunuşlarla bakmaya doyulamayacak güzellikte ürünler çıkarılabilir.

Çeyizlik İğne Oyası Modelleri

Şirin mi Şirin İğne Oyası Modeli
Geleneksel İğne Oyası Modeli
Gelin Yapsın Görümce Kıskansın İğne İşi
Ustasını Kıskandırır İğne Oyası
Göz Kamaştıran İğne Oyası Modeli
Tüm Püf Noktalarıyla Sade İğne Oyası
Limon Çekirdekleri İğne Oyası Modeli
2019 İğne Oyası Modeli
en kolay iğne oyası modeli
Küçük çiçekler iğne oyası
Mor Menekşeler İğne Oyası Modeli
Çıtı Pıtı Güzel İğne Oyası Modeli
Yepyeni iğne oyası fular modeli
Yeni Tasarım İğne Oyası Modeli
Büyük Çiçekli İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.