Kolay Hobiler

Bonbon Şekeri Gibi Bebek Yelek Örgü Modeli Anlatımı

23 Mart 2020
Bonbon Şekeri Gibi Bebek Yelek Örgü Modeli Anlatımı

Bonbon şekeri örgü modeli ile bayan yelekleri, bebek yelekleri, bebek battaniyesi, bebek ve çocuk hırkası, dahil çeşitli bir çok örgüler örebililirsiniz.

Yelek modelleri arasında dikkat çekenlerden biri de bayan yelekleri olarak gözümüze çarpmaktadır. Giyene şıklık ve zarafet katan bu yeleklerin nostaljik olduğu kadar modern olan modellerine de rastlamak mümkündür. Gelinlerin gerek düğünden sonra aksesuar olarak üzerine aldıkları gerekse çeyizlerinde bulundurdukları bu yelek modelleri arasında günlük kullanım için uygun olduğu kadar gezmek için dışarı çıktığınızda da uygun olan modelleri bulunmaktadır. 

Örgü bayan yeleklerini farklı renklerde yapabilmek mümkün olmaktadır; ancak bu modellerin daha çok genç kızlar ve yeni evli genç kadınlar arasında krem ve beyaz tonları ilgi toplamaktadır. Uçuk renklerin kullanımı ile elbiselerin üzerinde hoş bir tamamlayıcı aksesuar olarak kullanılan bu yelekleri örebilmek o kadar da zor olmamaktadır. Özellikle örgü işleri arasında yapımı en kolay örgü türünün örgüler olduğu düşünüldüğünde beğendiğiniz ve satın aldığınız bir yelek modelinin farklı renklerde olanlarını da kendi ellerinizle örmeniz cazip bir fikir haline gelmektedir. Böylelikle elbiselerinizle uyumlu birden fazla yeleğe sahip olabilmeniz mümkün olmaktadır.

Bonbon şekeri örgü modeli yapılışıETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.