Kolay Hobiler

Boncuk Boncuk Gözler Tığ İşi Yazma Kenarı Oyası Yapımı

17 Mayıs 2019
Boncuk Boncuk Gözler Tığ İşi Yazma Kenarı Oyası Yapımı

Boncuk boncuk göz motifleri ile görenleri kendine hayran bırakan, tığ işi yazma kenarı oyası. Oya modelinin anlatımını gören herkes çok mutlu olacak.

Hayatımızda önemi büyük ve değeri paha biçilemez günler vardır. Nişan, evlilik, çocuk sahibi olma gibi… Hepsini en güzel şekilde yaşamak ister, unutlmayacak benzersiz anılarla hatırlamak isteriz. Çeyiz sandığı hazırlığı ise tam olarak buna dahildir. Tüm detaylarına dikkat ederek hazırlar ve kıymetli parçalar ekleriz. Mesela tığ işi ile bezenmiş yazma modelleri gibi. Tığ oyaları emek ister, sevgi ister, beceri ister. Bu zahmetli işleyişin sonunda ise size önceden hiç sahip olmadığınız kadar anlamlı ve kıymettar ürünler sunar. Bunların başında yazma oyaları ve tülbent oyaları gelir. 

İlginizi uyandırdı mı? ‘Ben neden yapamayayım?’ dediğinizi duyar gibi olduk. Hiç zaman kaybetmeden işin başına geçin ve yazma kenarlarınız için farklı renklerde güzellikler işleyin. Hem geleneksel değerleri hem de modern motifleri harmanladığımız kelebek model tığ oyamızla güzel renklerin bahar esintisini ve içinizdeki kıpırtıyı ortaya çıkarıyoruz. Biz turuncu ve beyazın uyumlu görüntüsünü seçtik ve uyguladık. Bir de siyah boncuklar ile özelliğine özellik katıp yeni bir soluk yarattık. 

Boncuk Boncuk Gözler Yazma Oyası

Keyfinize keyif katacak, modunuzu yükseltecek baş döndürücü yazmalarınızla çevrenizdekileri imrendireceksiniz. Püf noktalarını ve işleme şeklini paylaşmaya hazır mısınız? Çevrenizdekilerin tarifini öğrenmek isteyeceğinden eminiz… Hemen videomuzu izleyin ve bu enfes oya modelini işlemeye başlayın. 

Boncuk Boncuk Gözler Tığ İşi Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.