Kolay Hobiler

Boncuk Gibi Harika Bebek Yelek Örgü Modeli Yapılışı

25 Mart 2020
Boncuk Gibi Harika Bebek Yelek Örgü Modeli Yapılışı

En muhteşem bebek yeleği örgü modelini sizler için derledik ve bu modeli uyguladığınızda tabiri caizse boncuk gibi müthiş bir örgü işi çıkacaktır.

Ahududu örgü modeli annelerin vazgeçilmezi olan bir örgü modelidir. Bebek örgü modellerinde kullanılan ve kullanıldığı örgüyü çok daha güzel hale getiren bu modeli sizde çok seveceksiniz. 26 dakikalık bir video ile anlatımı yapılan örgü modeli ile anneler çocuklarına yelekler, kazaklar, hırkalar gibi örgüleri örebilirler. İlmek ilmek örgülerin anlatımını yaptığı modelde ilmek sayıları ve kullanılan malzemeler gibi detaylara da yer verilmiştir. Örgü işinden az biraz anlıyorsanız motifleri çıkarırken hiç zorlanmayacaksınız. Örgü örmenin çok zevkli olduğunu bilmiyorsanız bu model ile başlamanızı tavsiye ederiz. Çünkü modeli örerken örgüden zevk alacaksınız. Siz değerli örgücü kadınlar tarafından örülen tüm modeller heyecanlı ve zevklidir.

Annelerin Vazgeçilmez Örgü Modeli

Ahududu örgü modeli robanın altına örülmüş. İlk olarak yelek için bir roba yapılıyor ve sonrasında alt kısmına ise ahududu örgü modeli ekleniyor. Sizde ilk olarak beğendiğiniz bir robayı yapın ve sonrasında motifleri işlemeye başlayın.

Annelerin Vazgeçilmez Örgü ModeliETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.