Kolay Hobiler

Boncuklu Zincirler Örgü Modeli Bayan Yelekleri Bebek Battaniyesi Örneği

20 Mart 2019
Boncuklu Zincirler Örgü Modeli Bayan Yelekleri Bebek Battaniyesi Örneği

Güzel olduğu kadar örülmeside zevkli olan ve çabuk ilerleyen bu örgü modeli ile bayan yelekleri, bebek yelekleri, bebek battaniyesi, çocuk süveteri çocuk hırkası dahil çeşitli örgüler örebililirsiniz.

Boncuklu Zincirler Örgü Modeli

Gönül hanımın yeni video paylaşmasını sizin kadar bizlerde sabırsızlıkla bekliyoruz. Yine karşımıza muhteşem bir örnek ile çıkmış. İsmine boncuklu zincirler örgü modelini vermiş olduğu örgü bayan yelekleri ve bebek örgülerinde kullanılıyor. Boncuklu zincirler örgü modeli bayan yelekleri bebek battaniyesi örneği ile sizde aklınıza gelebilen tüm örgüleri örebilirsiniz. Yaklaşık olarak 25 dakika süren anlatımlı örgü videosunda kullanılan şiş numarası, ip markası ve atılan ilmek sayıları gibi bilgilere yer veriliyor. Gönül hanım bu örgü modelini de kendi sade anlatımıyla detaylı olarak anlatmıştır. Bunun için 25 dakikanızı ayırarak anlatımı dikkatlice dinlemenizi tavsiye ederiz.

Boncuklu zincirler örgü modeli ile yelek örecekler için altına kolay boncuk lastik modeli kullanılmıştır. Bebek battaniyesi örmek isteyenler dört bir yanına haroşa örebilirler. Örneğin motifleri 12 ilmek ve 6 sırada oluşmaktadır.

Boncuklu Zincirler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.