Kolay Hobiler

Bu Hafta En Çok Beğenilen İğne Oyası Modeli

18 Eylül 2019
Bu Hafta En Çok Beğenilen İğne Oyası Modeli

Bu hafta Instagram’da en çok beğenilen iğne oyası modelinin yapılışını sizler için detaylı bir şekilde anlattık. Hazırsanız beraber bu iğne oyası modelini yapmaya başlayalım.

Bir yapmaya başlayınca bırakamayacağınız yeni bir model. Hanımlara iğne oyası denince akla ilk olarak yazmalar geliyor. Günlerde, çeyizlerde ve günlük kullanım için iğne oyası kullanılarak yapıla yazma motifleri her zaman çok talep görmüş ve ilgi çekmiştir. El emeği göz nuru diye adlandırdığımız iğne oyaları bazı teknikler ile yazmaların kenarını süslemektedir. Bir çok kişiye ilk başlangıçta çok zor gelse de, zamanla alışınca çok hızlı iğne oyaları yapmaya başlayabilirsiniz. Hanımlar iğne oyası yapmaya başlarken hiç zorluk çekmiyorlar. Burada paylaştığımız anlatımlı iğne oyası modeli videoları sayesinde iğne oyaları nasıl yapılır kolayca öğreniyorlar. İğne oyası yapmayı öğrenen genç kızlar ve anneler zamanla kendi modellerini de çıkarabiliyorlar.

Çok Sevilen İğne Oyası

Herkesin kendi renk zevkine göre yaptığı iğne oyaları ile bazı hanımlar ev bütçesine de katkıda bulunuyorlar. Hobi amaçlı yapılan iğne oyası yazmaları komşu ya da yakın akrabalarına satarak mutfak masrafı gibi masrafları buradan karşılayan hanımlar da var. Turuncu renk sevenler için bugün turuncu bir yazma üzerine iğne oyası yaptık.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.