Kolay Hobiler

Bu Haftanın En Çok Beğenilen İğne Oyası Modelleri

13 Eylül 2019
Bu Haftanın En Çok Beğenilen İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinden bu hafta en çok beğenilenleri burada sıraladık. Sizde buradan en beğenilen oyaları inceleyebilirsiniz.

Muhteşem Duran İğne Oyası Modelleri 

 İğne oyası modelleri evlerde bayanların kendi elleriyle yaptıkları göz nuru işler arasında yer alır. Günümüzde hala evlerin içinde kullanılan ve bir o kadar da zarif durduğu için tercih edilir. Geçmişten bugüne kadar gelmiş olan el emeği işler sayesinde de kazanç elde etmekte mümkündür. Yapımı oldukça basit örneklerden şık ürünler ortaya çıkar. Sadece bir iğne kullanılarak yapılan bu örgüler tamamlandığını zaman ortaya güzel örgüler çıkar. Özellikle de çeyiz sandıklarında bulunması gereken eşyaların başında gelir. Her bayanın severek yaptığı ve evlerinde kullandıkları iğne oyaları sayesinde kazanç elde etmekte mümkündür.   

Zarif Duran İğne Oyaları

Oldukça zarif ve gösterişli bir model türüdür. Yapım aşamalarını bildikten sonra istediğiniz her modeli yapabilir ve uzun ömürlü kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler içinde yazma kenarları, masa örtüler, sehpa örtüleri gibi birbirinden farklı modeller yer alır. Sevdiklerinize hediye etmek için de doğru bir seçimdir. Kermeslerde, tatil bölgelerinde oldukça ilgi gören el yapımı işledir. Çocuklarınız için de kolye ve bileklik modelleri yaparak başlayabilirsiniz. Geçmişte sadece hobi olarak yapılan bu modeller, şimdilerde ise gelir elde etmek için kullanılır. Birçok bayan evlerinin bu becerileri kullanarak internet ortamında sergileyerek daha fazla alıcıya ulaşır ve dikkat çekerek satışını kolaylıkla sürdürebilmektedir. Sizler de kendiniz için kurslara gidebilir ve eğitim alabilirsiniz.

Haftanın En Çok Beğenilen İğne Oyaları

Mandal ile Yapılan İğne Oyası
Kürdan ve Tel Tokayla İğne Oyası Yapılışı
Renk Renk Çiçekli İğne Oyası Modeli Yapılışı
Üşengeç Hanım İğne Oyası Modeli
Farklı İğne Oyası Modeli Yapılışı
Pırpırlı Çiçekli İğne Oyası Modeli
Söz Yüzüğü İğne Oyası Modeli
Pırpırlı İki Çiçekli İğne Oyası Modeli
Şahane Sarı Pembe Çiçekler İğne Oyası Modeli
Kırmızı Çiçekli İğne Oyası Yapılışı
Üç boyutlu çiçek iğne oyası modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.