Kolay Hobiler

Bu İğne Oyası Modelini Mutlaka Öğrenmelisiniz

18 Şubat 2019
Bu İğne Oyası Modelini Mutlaka Öğrenmelisiniz

Çok güzel, gösterişli, şık ve bir o kadar da işlemesi kolay iğne oyası yazma modeli. Bu oya son günlerde instagramda da oldukça popüler.

İğne oyasıyla ilgilenen kadınlar bu iğne oyası modelini mutlaka örenmeliler. Çünkü bu oya modeli çok popüler. Instagram’da iğne oyası yapıp satan kadınların en çok yaptıkları modellerden birisidir. Bu da demek oluyor ki satın almak isteyen kadınlar bu modellerden çok fazla sipariş veriyor. Bu da demek oluyor ki model gerçekten de çok beğeniliyor. Peki siz böyle bir iğne oyası modelini öğrenmek istemez misiniz? Çiçek oyası diye görünen iğne oyası modelinin her bir motifi farklı bir oya ipi ile yapılmıştır. Videoda 1 mavi t tane de kırmızı oya motifi yapılmıştır. Siz yazma desenine göre bu renkleri değiştirebilirsiniz. Canlı renkler bu oya modelinde daha şık duruyor.

Modelin önce alt sırası işleniyor. Bunun için ip düğümlenerek başlanır. Bir sonraki zürafadan iğne geçirilir ve bir zürafa işlenir. Sonra bir tane daha işlenir. İşlenen ikinci zürafaya dönülür ve oyanın dalları işlenir. Dallar işlenirken önce kirpik işlenir. Kirpiğin tepe noktasından iğne geçirilir. Tüm ayrıntı aşağıdaki videoda!

Mutlaka Öğrenmeniz Gereken İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.