Kolay Hobiler

Bu Kış Öğrenilmesi Gereken Örgü Modeli Efsane Motifler

7 Kasım 2019
Bu Kış Öğrenilmesi Gereken Örgü Modeli Efsane Motifler

Kış gelmeden öğrenilmesi gereken efsane örgü modeli. Bir çok örgüde kullanabileceğiniz örneği öğrenerek kışlık örgülerinizde kullanabilirsiniz.

El Emeği İşler Yapmanın Tam Zamanı  

Örgü modelleri evde kadınların boş zamanlarını değerlendirmek için yaptıkları el emeği işler arasında en çok tercih edilen ürünlerdir. Evlerde hala en çok yapılan ve kullanılan en değerli eşyalar arasındadır. Her kadının yapabileceği çok zevkli bir iş olup, aynı zamanda da gelir elde etmekte mümkündür. Günde bir kaç saat ayırarak sizde kendinize en uygun modelleri yaparak başlayabilirsiniz. Özellikle de çeyiz sandıklarına koyulmak için yapılan eşyalardır. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olmasına rağmen hala kadınların ilgisini çekmekte ve evlerin içinde büyük bir keyifle kullanılmaktadır. Görüntü açısından da oldukça şık duran göz nuru işlere başlamanın tam zamanıdır.  

Efsane Örgü Modeli Yapılışı

Günlük Örgü Modelleri

Öğrendikten sonra istediğiniz her modeli sadece bir şiş kullanarak birbirinden farklı işler ortaya çıkartabilir ve uzun süreli kullanabilirsiniz. Evlerde en çok kullanılan ve yapılan işler arasında kışlık örgüler, atkı modelleri, şal modelleri, şapka modelleri patik modelleri, lif modelleri gibi birbirinden değişik ürünler yer almaktadır. Gittiğiniz her yerde yapabileceğiniz ve yaparken de mutlu olacağınız güzel bir seçenektir. Sizlerde sevdiklerinize kendi ellerinizle yaptığınız yelek modelleri yaparak başlayabilir ve soğuk havalarda üşümemelerini sağlamış olursunuz. Çocuklarınız için örme kıyafetler, Çantalar yaparak armağan edebilirsiniz. Günümüzde hala bir çok kadın bu becerini geliştirerek satıp kazanç elde etmektedir. Moda anlamında da kendinden hiç bir şey kaybetmeden tercih edilen göz nuru işlerin alıcısı da oldukça fazladır.  

Efsane Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Faruk dedi ki:

    Örgü takibi