Kolay Hobiler

Bu Model Ustasını Kıskandırır İğne Oyası Modeli Yapılışı

27 Temmuz 2019
Bu Model Ustasını Kıskandırır İğne Oyası Modeli Yapılışı

Yeni yaptığım bu model ustasını kıskandırır, iğne oyası modeli yapılışını bilmeyenler için detaylı anlattım. Bana bakarak iğne oyası hakkında az bilginiz olsa da hemen yapabilirsiniz.

Örgü modelleri arasında sevilerek ve beğenilerek yapılan gözler önünde bulunan iğne oyaları birbirinden güzel ve özel modelleri ile herkesin beğenisini alıp ilgisini çekiyor. Yüzyıllardır Türk kültüründe el işi sanatının önemli bir parçası olan iğne oyası birkaç yıl içinde tekrar eski önemini kazandı. Yazma kenarlarında keyif il yapabileceğiniz bu örgü modelleri isterseniz kendiniz kullanın ister gelinlik kızlarınızın çeyiz sandığına koyabilir, isterseniz de sevdikleriniz için özel günlerde hediye verebilirsiniz.  En güzel örnekleri bir arda olduğu iğne işi tekniği ile aynı zamanda şal, patikler ve bebek yelekleri ve daha birçok giyim ürünü hazırlayıp sağlıkla kullanabilirsiniz

iğne oyası

En Güzel İğne Oyası Örnekleri

En güzel oya modelleri içinde boncuklu oya modelleri pullu oya modelleri, incili oy modelleri ve klasik oya modelleri gibi sıralayabileceğimiz farklı seçenekler de bulunuyor. Şık modeller ve de ince detaylar ile hazırlana iğne oyası modelleri kullandığınız yazmaya uygun renkler seçtiğinizde daha da güzelleşiyor. Kendi el emeğiniz ile yapılan ürünleri kullanmayı seviyor ve örmeye merak duyuyorsanız kolay hobiler olarak sizin için yüzlerce modeli paylaşmaktayız. Örgü modelleri ülkemizde ev hanımlarının ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.  Genelde çeyizlerde karşımıza çıksa da halen en güzel hediye seçeneği olarak yapılan örgü modelleri kullanılıyor. Siz de el beceriniz ile muhteşem modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.