Kolay Hobiler

Bu Renk ve Model Tam Bana Göre Diyeceğiniz Tığ İşi Oya

8 Haziran 2019
Bu Renk ve Model Tam Bana Göre Diyeceğiniz Tığ İşi Oya

Bu renk ve modelin tam bana göre diyeceğiniz tığ işi yazma oyası modeli. Oya modelini herkes gibi sizde görünce çok seveceksiniz.

Yazmalar Türk kadınlarının önemli günlerde hem başlarını örtmek için hem de tarzlarını sergilemek için taktıkları yegane parçalardır. Yazma modelleri kendi hallerinde güzel olabilirler ama tığ işi ile yapılmış tığ oyaları olmadan eksiktirler. Ve herkes bilir ki, bir yazmayı gösteren onun için yapılmış oyadır. Tığ oyaları her zevke ve her tarza hitap etmektedirler çünkü türlü türlü çeşitleri mevcuttur. Renk farklılıklarından desen farklılıklarına kadar birbirinden güzel modelle karşımıza çıkabilirler. 

Bu yazımızda da yazma kenarları için efsane bir oya modeli hazırladık. Bu yazma oyaları ve tülbent oyaları dolabınızda çok önemli bir yer alacak ve model model bulunacak. Siz de istediğiniz rengi tercih ederek bir oya hazırlayabilirsiniz. İster eksiklerinizi giderin, ister var olanların yanına bir kaç yeni model daha ekleyin. Karar size kalmış… Videolu anlatımımız sayesinde modelin yapımını hemen kapacak ve çabuk öğreneceksiniz. Sadece kendiniz öğrenmekle kalmayacak belki de etrafınızdakilere de öğreteceksiniz. 

Rengi ve Modeli Harika Tığ Oyası

Sizin istekli olduğunuzu gördükçe daha büyük bir motivasyonla hazırladığımız videolarımız umarım beğeninizi kazanır. Size bu güzel geleneklerimizi yaşatmanıza yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize. Sevgili hanımlar, bizi takip etmeyi ve bize yorum bırakmayı unutmayın. Birbirinden güzel tığ oyaları örmeniz dileğiyle… İyi seyirler. 

Renk ve Modeli Harika Bir Oya Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.