Kolay Hobiler

Bu Tığ İşi Modelinin El Yapımı Olduğuna İnanmayacaklar

14 Ağustos 2019
Bu Tığ İşi Modelinin El Yapımı Olduğuna İnanmayacaklar

Yapılan tığ işi modelleri kimi zaman makina yapımını aratmıyor. Öyle ki bu modelde olduğu gibi motifleri görünce el yapımı olduğuna inanması güç oluyor.

Tığ işi modelleri günümüzde hala evlerde kullanılan ve yapılmaya devam edilen işler arasındadır. Özellikle de evde boş vakitlerini değerlendirmek için yapılan el nuru işler gidilen evlerde karşımıza çıkmaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olmasına rağmen, hala tercih edilen ürünler arasındadır. Günde bir kaç saat ayırarak sizde kendinize en uygun modelleri yapabilirsiniz. Oldukça zevkli bir iş olup aynı zamanda da, kafa dağıtmak amacıyla yapılmaktadır. Özellikle de çeyizlik yazmalar sandıklarında bulunması gereken eşyalardır. 

Birçok kadın bu el becerilerini geliştirerek kazanç elde etmektedir. İsterseniz sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla yapabilir isterseniz de, gelir elde etmek için. Gittiğiniz her yapılan, çok kolay modellerden harika kıyafetler elde edebilirsiniz. Her kadının yapabileceği ve yaparken de keyif alacağı güzel bir seçenektir.  

El yapımı tığ işi oya modeli

Tığ İşleri Ve Modelleri Nelerdir? 

İstediğiniz her modeli çıkartıp örebilir ve uzun zaman kullanabilirsiniz. Kadınların evde yapmayı ve kullanmayı sevdiği eşyalar arasında havlu kenarı, masa örtüsü, yatak örtüsü, peçete takımı gibi birbirinden farklı modeller yer alır. Tığ oyaları satışı yapılan dükkanlarda birbirinden farklı modelleri bulmak mümkündür. Sizlerde tülbentler yapabilir ve onları da renkli pullarla süsleyerek kullanabilirsiniz. Çocuklarınız için örme yelekler, fular, kazaklar, şapkalar, atkılar, yaparak armağan edebilirsiniz. Kendiniz için de örme çanta modelleri yaparak şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Moda anlamında da kendinden hiç kaybetmeden kullanılan göz nuru işlere başlamanın tam zamanıdır.

El Yapımı Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.