Kolay Hobiler

Bu Tığ İşi Yazma Oyasını Yapmayan Bin Pişman

2 Mayıs 2019
Bu Tığ İşi Yazma Oyasını Yapmayan Bin Pişman

Paylaştığımız boncuklu tığ işi yazma oyasını yapmayan bin pişman oluyor. Modeli görenler ise nasıl yapıldığını öğrenmek için sabırsızlanıyor.

Hem kibar görünüşleriyle hem de kolay örülmeleriyle çok moda olan tığ işi motiflerimiz çok sık tercih edilenler arasında. Bu motifleri gören komşularınız, akrabalarınız veya çevreniz kesinlikle motiflerin örneğini sizden isteyecektir. Bu modeller ile çeyizlerinizi hazırlayabilir evinizi süsleyebilirsiniz. Ayrıca çeyiz denildiğinde aklınıza gelebilecek olan yazmalar, masa örtüleri, başörtüleri, danteller gelmektedir. Zamanın değiştiği gibi insanların tığ işleriyle yapmış olduğu modeller de değişmekte haliyle.

Tığ işi günümüzde sadece çeyizler ve evler için yapılmamaktadır. Buna rağmen hala rağbet gören kullanım alanları vardır. Yazmalarınızda ve başörtülerinizde kullanabileceğiniz son moda trendimiz ise şöyledir;  Osmanlı Lale Bahçesi, Boncuklu Yazma oyalar, Fıstıklı Boncuk oyaları, sadece Boncuklar ile çiçek yapılan oyalar,  2019 yılında moda olan tığ işi modellerimizdir. 

Tığ İşi Yazma Oyası Detaylı Anlatım

Çok sık tercih edilen başörtü ve yazmaların tığ işi kadar renkleri de vardır. Bir renge her model yakışmayacağı gibi her model de bir renge yakışmayabilir. Renk, renk yazmalarınız ve başörtüleriniz için tercih edebileceğiniz modellerimiz ise sitemizde anlatımlarıyla mevcuttur. Bu modellerin yapımları kolay olup, görenleri çatlatarak sizden kesinlikle anlatımını yapmanızı isteyecekleri türden modellerdir.

Tığ İşi Yazma Oyası Detaylı Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.