Kolay Hobiler

Bu Yaz Trend Olacak Tığ İşi Yazma Oyası Modelleri

8 Mayıs 2019
Bu Yaz Trend Olacak Tığ İşi Yazma Oyası Modelleri

Yaz ayı gelmeden trend olan tığ işi yazma modelleri belirlendi. Bu oyalar kadınların en çok tercih etmiş olduğu oya modelleri arasından seçilmiştir.

Her genç kızın hayalidir çeyizinin dopdolu, zengin ve güzel işlenmiş eşyalarla kaplı olması. Günümüzde tığ işi ile birlikte çok şey yapılmakta ve kullanım alanları daima artmaktadır. Lakin bunların dışında en çok da evimizde ve çeyizlerimizde kullanırız tığ işini. Bu yüzden her genç kız daha küçücük iken öğrenir tığ işini. Tığ işi birlikte havluların kenarlarını, yazmalarını, başörtülerini, namazlıklarını, seccadelerini ve mutfağını süsleyecek masa örtülerini, oturma odasına serecek örtülerini yapmaya başlarlar. 

Size bahsedeceğimiz bu model, yıllarca hiç eskimeyen bir modeldir. Lakin insanlar gibi modeller de değişmekte ve deformasyona uğramaktadır. Deformasyona uğrayan modeller çirkinleşmektense aksine güzelleşerek eşyalarımıza güzel görüntüler katmaktadır. Bizde sizler için gönülleri fethedecek ve çeyizini renklendirip zenginleştiren bir modelleri aramakta ve bulmaktayız.

İşte yine karşınızda yepyeni bir modelimiz ile çıkıyoruz. Bu modelin yapımı çok kolay ve üstelik çok da zevklidir. Yaparken asla zorlanmayacak ve güçlük çekmeyecek, bolca keyifli zamanlar geçireceksiniz. Üstelik görenleri kıskandıracaksınız ve hayrete de düşüreceksiniz. Çünkü bu modeli herkes bilse de böyle kullanıldığını ilk defa görecekler. Sizde daha fazla modeli öğrenmek için kolay hobiler.com u takipte kalın. 

Trend Olacak Tığ İşi Yazma Oyaları

Tığ işi kırmızı yazma oyası
Tığ işi çiçekli yazma oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.