Kolay Hobiler

Bu Yıl Herkesin Yaptığı Kolay Örgü Modeli Yapılışı

18 Eylül 2019
Bu Yıl Herkesin Yaptığı Kolay Örgü Modeli Yapılışı

Bu Yıl Herkesin Yaptığı Örgü Modeli Yapılışını detaylı bir şekilde anlattım. Soğuk havalarda bebeğinizi bu örgü modeli ile sıcacık tutabilirsiniz. Hazırsanız emen örmeye başlayalım.

Kışa çok az bir süre kaldı. Havaların serinlediğini siz de hissetmişsinizdir. Kış mevsiminin en çok göze çarpan giysileri el işi örgü örmektir. Soğuk havalarda iç ısıtan örgü ürünleri giyerek kış boyu ısınmak mümkün. Soğuk havalardan yeni doğan bebeklerinizi ya da küçük çocukları örgü işi yelek ve hırkalar ile soğuktan koruyabilirsiniz. Ayrıca yeni doğanların vücudu çok erken tahriş olduğundan genelde örgü elbiseler tercih edilmelidir. Bebekler vücudu saran ve ısıtan içlikler ile soğuk hava şartlarında hastalanmaz. Kışlık örgüler arasında olan ürünler ile kış mevsimini oldukça kolay ve hastalıksız geçirebilirsiniz.

Örgü Ürün Grupları

Örgü modelleri denince akla ilk olarak bebek ürünleri ya da patikler gelir. Yeni evli hanımlar ve gelinlerin çeyizi için hazırlaya bileceği bir çok örgü modeli kolay hobiler sayfamızda bulunuyor. Örgü yelek, şal, patik ve buna benzer bir çok modeli buradan kolayca öğrenip yapabilirsiniz. Örgü ile hiç arası olmayanlar dahi buradaki basit anlatımlar ile kolayca öğrenip örmeye başlayabilirler.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.