Kolay Hobiler

Bu Yılın En Trend Örgü Modeli İki Renkli Yelekler

20 Şubat 2019
Bu Yılın En Trend Örgü Modeli İki Renkli Yelekler

Bu yıl yeleklerde en çok iki renkli örgü modelleri kullanılmıştır. Öncelikle bebek yeleklerinde iki renkli modeller olmazla olmazlar arasındadır.

İki renkli örgüler uzun yıllardır kullanılıyor. Yapılan atkı bere, patik, yelek, hırka, şal gibi tüm örgülerde kullanımı uygun olan iki renkli örgü modelleri bebek örgülerinde de çok şık duruyor. İpini ve şişini eline alan kadınlar örgü örmeye başlıyor. İlk defa örgüye başlayan kadınlar bile anlatımlı motifleri takip ederek örgü örmeyi öğreniyorlar. Örgü örmenin ilk kuralı ilmek atmayı öğrenmektir. Bunun için bir çok anlatımlı video bulunuyor. Sonrasındaki adım ise motiflerin nasıl yapıldığını bilmek. Motiflerin yapılışını da öğrendikten sonra yapılacak olan örgüye motiflerin işlenmesi kalıyor. Bu yazıda iki renkli bir örgü modelinin tüm ayrıntıları verilmiştir.

Zaman zaman yelek modelleri kategorisinde anlatımlı motiflere yer veriyoruz. Bir çok desenin nasıl yapıldığını öğrenmek için kategoriyi ziyaret ediniz. Bu motifler sayesinde örgülerin en şıklarını siz yapabileceksiniz. Yapamadığınız ve takıldığınız yerde yorum yazarak bizden yardım alabilirsiniz.

İki Renkli Örgü Modeli Videolu Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.