Kolay Hobiler

Bu Yöntem ile Herkes Tığ İşi Oyası Yapabilir Hadi Keşfet

30 Ağustos 2019
Bu Yöntem ile Herkes Tığ İşi Oyası Yapabilir Hadi Keşfet

Kolay bir yöntem ile tığ işi oyası yapabilirsiniz. En kolay ve en güzel tığ oyasını yapmak isterseniz bu video size faydalı olacaktır.

Tığ Oyalarında Yenilikçi Modeller

Tığ oyaları geçmişten günümüze gelen asırlık hediyeler olarak günümüzde de yer almaya devam ediyor. Günlük yaşamın bir parçası olan modeller bütün kadınların severek ördüğü ve kullandığı eşyalar arasında yer alır. Bugün her evde mutlaka bir köşede gözümüze çarpan tığ oyası modelleri kadınlar tarafından özenle örülerek hazırlanıyor ve kullanılıyor. Evlerin baş tacı oya modelleri kadınların yıllardır en çok beğendiği ev aksesuarları arasındaki yerini her daim koruyor. Şıklıkları ve modelleri ile oldukça beğenilen tığ oyaları birçok farklı şekiller ile karşımıza çıkabiliyor. Her biri özenle örülen tığ oyaları oldukça farklı şekiller ve modeller ile her daim hediyelik edilecek ürün grupları arasında da yerini koruyor.

Kolay Yöntem ile Tığ Oyası

En Güzel Tığ Oyası Örnekleri

Tığ ile örülen ürünler arasında en ön sırayı danteller alıyor. Her biri birbirinden farklı motiflerden oluşan danteller hem tek parçalar hem de takım halinde kullanılabilir. Salon ve odaları süsleyen danteller birçok nesnenin üstünü örtmek için tercih ediliyor. Salonları süsleyen danteller vitrinlerde sergilenirken oturma odasında ise genelde televizyon gibi eşyalarda ve dolaplarda yer buluyor. Günümüzün yenilikçi anlayışına ayak uyduran tığ oyalarında da her geçen yeni modeller ortaya çıkarılmaya devam ediyor. Elden ele geçen yeni motifler birçok yeni ürün gruplarının doğmasında ve kullanılmasında rol oynuyor. Tığ ile işlenen ve hazırlanan yazma oyaları, tülbent oyaları kadınların en çok tercih ettikleri tığ modelleri arasında yer alıyor.

Kolay Yöntem ile Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.