Kolay Hobiler

Buğday Başakları Örgü Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

28 Mayıs 2019
Buğday Başakları Örgü Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

Mevsimlik tüm örgülerde kullanılan buğday başakları örgü modeli. Şiş ile örülecek olan yelek, hırka, bebek örgüleri ve battaniyelerde kullanılır.

Bebeğiniz için güzel bir örgü modeli renklerin uyumundan ortaya çıkıyor. Keyifle yapacağınız bir uğraş olan bebek örgüleri ile uygun bir örgü modeli bebeğinize çok yakışacak. Bu modelden bebeğiniz için renkli battaniyeler oluşturabilir ya da güzel bir yelek modeli ortaya çıkarabilirsiniz. 

Şiş işi örgüler grubuna giren bebek örgülerinde mor, mavi, sarı, pembe turuncu ve kırmızı olmazsa olmaz renklerdendir. Kendi tercihinize göre ara renkler katarak yelek ya da battaniyelerinizi daha da renklendirebilmeniz mümkündür. Yelek modelleri genel olarak kız ve erkek çocukları için de uygundur. Yelek modellerini hırka olarak da uygulayabilmeniz mümkündür. Bu bebek örgülerinde de sizin gibi yetenekli hanımların harikalar yaratacağına eminiz. Bu örgüler, anlatımlı örgüler videomuzda detaylı olarak işlenmiştir. Battaniyelere de yer verebileceğiniz bu modelde bebeğiniz için harika bir battaniye örebilirsiniz. Farklı modellerle uygulanıp oluşturulan battaniye modelleri en çok tercih edilen modellerdendir. 

Buğday Başakları Örgü Modeli

Sadece bebekler için değil genç kızlar için de ve hatta çeyizler için de yapılabilmektedir. Zaman ve marifet gerektiren bu modeller sizin yeteneğinizle birleştiğinde herkes tarafından sorulacaktır. Bu modelleri bebeğiniz için örebilir ya da torunlarınıza hediye edebilirsiniz. Ayrıca gelininizin çeyizi için hazırlayıp onu mutlu edebilirsiniz. Kendine güvenen yetenekli hanımları videoya bekliyoruz ve keyifli bir örgü diliyoruz.  

Buğday Başakları Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.