Kolay Hobiler

Bülbül Yuvası Kolay Örgü Yelek ve Şal Modeli Anlatımı

25 Mayıs 2019
Bülbül Yuvası Kolay Örgü Yelek ve Şal Modeli Anlatımı

Bülbül yuvası örgü modeli kolay ve yeni bir model olup gelin şalları, gelin yelekleri ve bebek örgülerinde kullanılan şiş işi örgü tekniğidir.

Bugünkü makalemizde şiş örgü modelleri içinde en popüler olan modeli sizlere sunuyoruz. Bu modeli pek çok kimse büyük bir zevkle ve mutlulukla örmektedir. Biz de bundan yola çıkarak size örmekten zevk alacağınız bu modeli sizlere sunmayı istedik. Örgü örmekten hoşlanan ve örgü örmeyi hayatının bir parçası haline getiren kişiler için bu modelimiz mükemmel bir seçim olacaktır. Yapılan araştırmalara göre örgü örmek duygusal anlamda kişiyi rahatlatmakta ve kişiye büyük bir mutluluk ve haz vermektedir. Örgü ile birlikte hayatın vermiş olduğu stres ve yorgunluk atılmakta, kişiye başarma duygusu aşıladığı için de özgüven kazandırmaktadır. Tüm bunlardan yola çıkarak sizin bu duyguları tekrar tatmanız için şiş örgü modeli olarak pek çok kişi tarafından yapılan ve sevilen bu modeli sunmaya çalıştık. Umarız modelimizi siz de severek ve keyifle yaparsınız.

Bülbül yuvası örgü modeli

Ev hanımları, çalışan bayanlar ya da örgü örmeye henüz yeni adın atmış kişiler maharetinizi göstermenin şimdi tam zamanı. Sizin için harika bir şişle yapılan yepyeni ve popüler bir modelle karşınızdayız. Bu modeli ister şal yapımında, ister yelek yapımında, ister patik yapımında dahası akla gelebilecek pek çok yerde kullanabilirsiniz. Modelimize başlamadan önce gerekli ön hazırlığı en iyi şekilde yapmanız tavsiye ederiz. İhtiyacınız olan malzemeleri tedarik ettikten sonra vakit kaybetmeden modelimizi örmeye başlayabilirsiniz. Keyifli yapacağınız modelimizi hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Bülbül Yuvası Örgü Modeli

Yaka ve Kol Kesimi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.