Kolay Hobiler

Burgulu Saç Örgü Anlatımlı Bebek Yeleği Yapımı

29 Ocak 2019
Burgulu Saç Örgü Anlatımlı Bebek Yeleği Yapımı

Burgulu ve bir diğer adıyla saç örgülü anlatımlı bebek yeleği yapımı. Örgü bebek yelek modeli arayanlar için en çok kullanılan modellerden biri bu yazıda!

Bebekler için örülen örgülerde en çok kullanılan motiflerden birisi de burgu modelidir. Bir diğer adıyla saç örgüsü diye de adlandırılan örgü modeli bebek yelekleri, atkılar, bereleri hırkalar ve kazaklarda kullanılmaktadır. Elif hanım bir tane burgu motifleriyle yapılan bebek yeleğinin anlatımını paylaşmış. Bu anlatımda bebek yeleği baştan sona nasıl yapılır gösterilmiştir. Yelek örmek için aşağıdaki yazıyı okuduktan sonra videoyu başlatarak öğrenebilirsiniz.

Burgulu Saç Örgülü Bebek Yeleği

Merhaba arkadaşlar bu videomda yine sizler için klasik bir erkek bebek yeleğinin anlatımını yaptım 330 metre ip kullanacak olan arkadaşlar Bir Yumak 100 gram ağırlığında ip için yeterli olacaktır. Etek ucundan başlanan lastik örgü düz örgü ve burgu (saç örgüsü) çalışmaları ile örülen hem çok kolay hem çok güzel 1 yaş bebekler için uygun büyüklüktedir İyi seyirler sevgiler Malzemelerimiz 330 mt uzunluğunda bebe örgü ipi 3 yada 3.5 no örgü şişi 4 adet düğme.

Burgulu Saç Örgülü Bebek Yeleği Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.