Kolay Hobiler

Burgulu Yaprak Dalları Örgü Kadın ve Bebek Yelek Modeli

2 Mayıs 2019
Burgulu Yaprak Dalları Örgü Kadın ve Bebek Yelek Modeli

Yeni bir şiş işi örgü modeli olan burgulu yapraklar motiflerinin anlatımını paylaştık. Bu örgü modeli ile kadın ve bebek yelekleri gibi örgüler örebilirsiniz.

Her genç kızın hayalidir evlenmek. Güzel bir düğün, kalabalık ve zengin bir çeyiz sandığı, işlenmiş havlular ve başörtüleri filan. Misafirlerin önüne serebileceği çok şık masa örtüleri ve sehpaların üzerine serebileceği örtüler de varsa çeyizlerinde annelerini bir kez daha sevdiğini geçirirler içlerinden. Tabii birde kendileri örmek ister, çeyizlerini hazırlamaya yıllar evvelinden başlarlar. 

Sizler için hazırladığımız bu içerikte çeyizlerinizi hazırlarken görünüşleriyle gönülleri fethedecek motif ve modellerden söz edeceğiz. Bu modelleri her türlü alanda kullanabilir, görenleri de çatlatabilirsiniz. Öncelikle yazmalarınız, kına gecesinde başınıza sereceğiz örtünün güzelliği için işleyeceğiniz motiflerden, misafirlikte kullanabileceğiniz başörtülerinizin kenarlarını süsleyerek komşularınızı kıskandıracağınız veya size gelen misafirlerinize sunacağınız havluların kenarlarında ki işlemeler ile imrendireceğiniz motiflerden ve oyalardan söz edelim. 

Burgulu Yaprak Dalları Örgü Modeli

Yazmalar, havlular ve başörtüleriniz için kullanabileceğiniz motif ve oya modellerimiz; boncuk oyaları, sultan kirpikleri, Badem şekerleri, Pırpırlı Tavşan Kulakları, Badem ve bonibon şekerleri, Sıralı oyalar, Elti Eltiye Küstü Çıtı Pıtı oyaları, modası hiç geçmeyen ve daima kullanılan Minik Çiçekler, Sevimli Dostlar modelleridir. Bu modellerin yapımları kolay olduğu kadar zevklidir de.

Burgulu Yaprak Dalları Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.