Kolay Hobiler

Büyük Bal Peteği Örgü Modeli Bayan ve Bebek Örgüleri

13 Kasım 2019
Büyük Bal Peteği Örgü Modeli Bayan ve Bebek Örgüleri

Bu güzel büyük bal peteği örgü modeli ile bayan yelekleri, bebek yelekleri, bebek battaniyesi, bebek ve çocuk hırkası dahil çeşitli bir çok örgüler örebililirsiniz.

Sevgili Yapılan Örgü Modelleri 

 Sevgiyle ve büyük bir atarak yapılan örgü modelleri kadınların özelliklede  kış aylarında tercih ettikleri işlerin başında gelir. Kadınlar boş zamanlarını değerlendirmek için kendi elleriyle ördükleri örgüleri her alanda kullanır. Bur şiş kullanarak her kadının yapabileceği ve güzel ürünler elde edebileceği bir hobidir. Geçmişten günümüze kadar ulaşan göz nuru işler, yıllara rağmen hala kadınların en vazgeçilmezi olarak bilinir. Örmesi oldukça kolay ve zevklidir. Satılan farkı ip çeşitleri ile birlikte şık ürünler elde edilir. Hem görüntü açısından hem de kullanım açısından oldukça güzel durduğu için yapılır ve kullanılır. Büyükler tarafından çeyiz olarak saklanır ve evlenecek olan genç kızlara armağan edilmektedir.   

Büyük Bal Peteği Örgü Modeli

Güzel Duran Örgü İşleri  

Görünümü oldukça şık durduğu ve özenle yapılan kışlık örgüler soğuk havalarda içinizi sıcak tutar ve uzun ömürlü kullanılır. Her kadının kendi elleriyle hazırladığı örgüler tamamlandığını zaman ortaya güzel ürünler çıkar. Satın alınan eşyalara göre daha kaliteli ve kullanışlıdır. Yelek modelleri, atkılar, şapkalar, battaniye modelleri, kazaklar, yelekler kış aylarında en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Emekle Yapılan örgüler sayesinde de birçok kadın günümüzde gelir elde ederek ev ekonomisine katkıda bulunur. Birçok el emeği işler satışı yapılan mağazalarda farkı ürünler yer alarak satışa sunulur. Alıcı ve yapanı çok olan bu modeller hediye etmek için uygundur. Geçmişten günümüze kadar gelen en değerli eşyalar arasındadır.

Büyük Bal Peteği Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.