Kolay Hobiler

Büyük Çiçekli Anlatımlı İğne Oyası Modeli

15 Ocak 2019
Büyük Çiçekli Anlatımlı İğne Oyası Modeli

Özellikle desenli yazmalara çok yakışacak büyük çiçekli iğne oyası yazma modeli. Sevilen oyaların arasına çoktan girdi bile.

Kışın dondurucu soğuklarında sıcacık evinde oturan kadınlar için yepyeni bir model paylaşımında bulunuyoruz. Özellikle de başörtülü kadınlar bu modeli çok beğenecekler. Desenli yazma tercih edenler için büyük çiçek oyalarından oluşan bu model yazma kenarlarını süsleyecek. Daha şimdiden sevilen iğne oyaları arasına girmeyi başaran örnek binlerce kişi tarafından yapıldı bile. Solak oyacının yapmış ve anlatmış olduğu modelde büyük çiçek motifleri yapılmıştır. Çiçek oyalarının yapımını 16 dakikada anlatan Solak Oyacının buna benzeyen daha bir çok iğne oyası modeli bulunuyor.

Büyük Çiçekli İğne Oyası Modeli

Büyük çiçek oyaları yazmalarda kendini daha çok gösteriyor. Karşınızdaki kişi bu modelden gözlerini alamayacak. Çeyizlik yazmalar olsun, havlu kenarları olsun her türlü el işinde kullanılabilecek şık bir örnek. Herkes kendisine en iyi oyayı yapmak ister. Bunun yanında da anlatımı anlaşılır olan video arayışında girerler. İşte tamda burada iğne oyası kategorisi devreye girer ve en şık oyalara ulaşmanıza imkan sağlar.

Büyük Çiçekli İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.