Kolay Hobiler

Büyük ve Kolay Tığ İşi Sevenler İçin Yeni Model Anlatımı

13 Eylül 2019
Büyük ve Kolay Tığ İşi Sevenler İçin Yeni Model Anlatımı

Büyük ve kolay tığ işi modeli sevenler için yeni bir model. Motifleri büyük ve gösterişli olan tığ oyasını buradan öğrenebilirsiniz.

Muhteşem Duran Tığ Oyası Modelleri 

 Tığ oyası modelleri evlerde bayanların kendi elleriyle yaptıkları göz nuru işler arasında yer alır. Günümüzde hala evlerin içinde kullanılan ve bir o kadar da zarif durduğu için tercih edilir. Geçmişten bugüne kadar gelmiş olan el emeği işler sayesinde de kazanç elde etmekte mümkündür. Yapımı oldukça basit örneklerden şık ürünler ortaya çıkar. Sadece bir tğ kullanılarak yapılan bu örgüler tamamlandığını zaman ortaya güzel örgüler çıkar. Özellikle de çeyiz sandıklarında bulunması gereken eşyaların başında gelir. Her bayanın severek yaptığı ve evlerinde kullandıkları tığ oyaları sayesinde kazanç elde etmekte mümkündür.   

Büyük ve Kolay Tığ Oyası Yapılışı

Zarif Duran Tığ Oyaları

Oldukça zarif ve gösterişli bir model türüdür. Yapım aşamalarını bildikten sonra istediğiniz her modeli yapabilir ve uzun ömürlü kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler içinde yazma kenarları, masa örtüler, sehpa örtüleri gibi birbirinden farklı modeller yer alır. Sevdiklerinize hediye etmek için de doğru bir seçimdir. Kermeslerde, tatil bölgelerinde oldukça ilgi gören el yapımı işledir. Çocuklarınız için de kolye ve bileklik modelleri yaparak başlayabilirsiniz. Geçmişte sadece hobi olarak yapılan bu modeller, şimdilerde ise gelir elde etmek için kullanılır. Birçok bayan evlerinin bu becerileri kullanarak internet ortamında sergileyerek daha fazla alıcıya ulaşır ve dikkat çekerek satışını kolaylıkla sürdürebilmektedir. Sizler de kendiniz için kurslara gidebilir ve eğitim alabilirsiniz.

Büyük ve Kolay Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.