Kolay Hobiler

Çakmak Kullanılarak Yapılan İğne Oyası Kral Tacı Modeli

7 Ekim 2019
Çakmak Kullanılarak Yapılan İğne Oyası Kral Tacı Modeli

Çakmağa sarılarak yapılan kral tacı iğne oyası modeli çok zarif görünüyor. Kibar oya isteyenler bu modeli öğrenebilirler.

İğne Oyası Yapmak Artık Çok Daha Kolay

İğne oyası el işleri arasında ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Yapılışının zahmetli olması ve her zaman öğretebilecek birilerinin olmaması iğne oyalarını çok değerli kılmıştır. Ancak günümüzde iğne oyalarının yapılışı artık çok daha kolay hale geldi denilebilir. İğne oyası yapılışları sayesinde her modeli kısa sürede çıkarabilirsiniz. Hatta hiç bilmiyorsanız bu el işlerini kısa sürede anlatımlı örneklerine bakarak da inceleyebilirsiniz. İğne oyası modelleri arasında yeni başlayanların yapacakları çok güzel modeller bulunuyor. Bu modeller hem çok basit hem de son derece zarif bir duruşa sahip denilebilir. Kaliteli tasarımları ile iğne oyalarını her zaman el işi olarak tercih edebilirsiniz.

Kral Tacı İğne Oyası Modeli

İğne Oyası Yaparak Para Kazanın

Bir el işi olarak vakit geçirmek son derece iyi seçenek olsa da bu el işinin maddi getirisinin de yüksek olduğu bilinen bir gerçektir. Her kadın kendi kazancına sahip olmak istediği için son zamanlarda bu el işleri ile para kazanmak da son derece kolay hale geldi denilebilir. İğne oyaları farklı model seçenekleri olan ürünler olduğu için satışı da son derece kolaydır. Çünkü bu el işleri renkleri ve desenleri ile kadınları en çok cezbeden ürünlerdir. Bazen boyunlarına şal olarak kullanmak istedikleri bir yazmayı başka bir zaman başlarına örtü olarak kullanmak isteyebilirler. Bu nedenle ne kadar çok üretim yaparsanız o kadar şanslısınız demektir.

Çakmakla İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kadriyeana dedi ki:

    Çok güzel şeyler yapıyor hanımlarımiz ellerine saglikk.