Kolay Hobiler

Cam Dalları Örgü Modeli Yapılışı Kolay Model İsteyenlere

24 Eylül 2019
Cam Dalları Örgü Modeli Yapılışı Kolay Model İsteyenlere

Kolay örgü modeli isteyenler için çam dalı modelinin anlatımını paylaşıyoruz. Her türlü örgüde kullanılan bu modeli mutlaka öğrenin.

Örgü modelleri kadınların en çok sevdiği el işlerinden bir tanesidir. Hem örmeyi hem de kullanmayı tercih ederek el emeği göz nuru çeşitli örgü modellerine göz atıyorlar. Her sezon birbirinden farklı örgü modelleri kadınların dikkatini çekiyor. Birbirinden güzel örgü modelleri hanımları dönerli ellerinden çıkıyor. Kadınlar kendileri için birçok çeşit de kıyafet modeli örüyor. Kadınlar ördükleri bu modellerle son derece dikkat çekici bir havaya bürünüyorlar. Örgü modelleri ülkemizde çok fazla tercih ediliyor ve çok fazla seviliyor. Bu yüzden örgüden yapılmış her şey, kadınlar tarafından beğeniliyor.

Çam Dalları Örgü Modeli

Bluz Modelleri İle En Tarz Siz Olun

Kadınların günlük hayatta en çok kullandığı kıyafetlerden bir tanesi bluzdur. Bluz, tek başına bazen kadınların çok şık olmasını sağlayabilir. Seçeceğiniz bluz ile günün en şık kadını siz olabilirsiniz. Son zamanlarda örgüden yapılmış bluz modelleri çok moda. Özellikle salaş bluzlar kadınların en çok tercih ettiği modelleri arasında. İster günlük ister ise şık bir akşam yemeğinde kullanabileceğiniz bluzları kendiniz örebilirsiniz. Gündüz kullanımlar için renkli ve havalı ipleri tercih edebilirsiniz. Tamamı ile sizin zevkinize kalmış bir tercih olacaktır. Akşam kullanımlar için daha çok koyu renklerde ip seçerek güzel bluzlar ölebilirsiniz. Örmüş olduğunuz bu bluzları çeşitli boncuk ve pullar ile süsleyerek başka bir havaya sokabilirsiniz. Yazın plajlar da ise, ince fileden örümcek ağı modeli ile örülmüş olduğunuz bluzu bikini ve mayolarınızın üzerinden giyerek farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Çam Dalları Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.