Kolay Hobiler

Can Dostlar Tığ İşi Oya Modeli Başörtüsüne Çok Yakışacak

25 Haziran 2019
Can Dostlar Tığ İşi Oya Modeli Başörtüsüne Çok Yakışacak

Can dostlar tığ işi oya modeli her bir motifi farklı renkle yapılan modeldir. Başörtülerine çok yakışacak olan bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Tığ işi yaparak zaman geçiren kadınların oldukça fazla alternatifi var. Çünkü tığ ile yapılabilen çok fazla ürün bulunuyor. Gerek fular modelleri gerekse oya ve şal gibi modeller zamanı geçirmek için çok ideal el işleridir. Yazma kenarına işlenen bu tığ oyası örnekleri hemen her kadın tarafından yapılabilir örneklerdir. Çok zor olmayan tığ işleri kadınlara aradıkları zaman geçirme imkânını da sunmaktadır. Tığ ile yapılan oyalarda ip ve mil seçimine gereken özeni gösterdiğiniz zaman zorlanmadan her modeli kısa sürede yapabilirsiniz. Dilerseniz bu el işlerini dışarıya işleyerek para da kazanabilirsiniz. Tığ işleri ile her zaman kendinize bir uğraş bulabilir ve biten bir işin yerine çok daha güzel bir modelini başlayabilirsiniz.

Can Dostlar Tığ Oyası Modeli

Tığ İşleri İle Gelen Canlılık

Çeyizlerin çok renkli ve hareketli görünmesinin nedeni oya modelleri için kullanılan renklerin karmasından meydana gelmektedir. Çok güzel bir oya modeli için anlatımlı örneklerden yararlanabilirsiniz. Bu örneklerde her detay büyük bir titizlikle anlatılıyor ve sizler de bu kurallara harfiyen uyduğunuzda hiçbir sıkıntı yaşamadan istenilen modeli çıkarma imkânı bulabiliyorsunuz. Oya işlemek istemeyen kadınlar şal modeli de yapabilirler. Güzel fular modelleri kadınların çok ilgisini çekmektedir. Bu modeller ile sizler de kendinize ve çocuklarınıza çok güzel fular ve şal modeli işleyebilirsiniz. Bunların yanında zamanı da daha dolu dolu geçirme imkânı bulabilirsiniz. Tığ ile yapılan işlerin herhangi bir sınırı bulunmamaktadır.

Can Dostlar Tığ Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.