Kolay Hobiler

Canım Gelinim Yazlık Örgü Bluz Şal Modeli Yapılışı

5 Haziran 2019
Canım Gelinim Yazlık Örgü Bluz Şal Modeli Yapılışı

Kaynanaların gelinlerine yazlık örgü örmesi için şık bir model. Bu örgü motifleri ile bluzlar, şallar örerek onlara hediye edebilirsiniz.

Kadın erkek çocuk tüm örgü modellerinde kullanabileceğiniz bir model ile karşınızdayız. Beğeneceğinizi umduğumuz bu örgü motifi ile süveter, hırka, kazak gibi bir çok model örebilirsiniz. Evde geçirdiğim zamanı güzel değerlendirmek istiyorum, evde sıkılıyorum diyorsanız eğer lütfen bilgisayarlarınızın başına. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız, geçirirken her yerde bulamayacağınız parçalar üretebilirsiniz. Özellikle yeni başlayan hanımlar, hoşgeldiniz. Size şiş işi örgü yapmayı sevdirecek bir anlatımlı örgü paylaşımı var karşınızda.

Bu modelde size yün olarak angora veya yün iplik tavsiye edebiliriz. Bu iplik bu modelin güzel motifiyle buluşmasında yumuşacık yelek modelleri ve şal modelleri örebilirsiniz. Teninize dokunmayacak, cildinize iyi gelecek bu model ile örgü yapımının ne kadar kolay ve rahat olduğunu görebilirsiniz. 

Canım Gelinim Örgü Modeli

Bebek örgülerinde ve çocuk örgülerinde de kullanılabilen modelimiz sayesinde hem örgü örmeyi öğrenecek hem de çok kolay alışacaksınız. Sadece bir kaç sıra ördükten sonra eliniz yatkınlaşacak. Ürününüzü bitiminde görmek istediğiniz renkte iplik ayarlayın ve şişlerinizi alın. Başlamak için çok beklemeyin…

Bir başka tavsiyemiz daha var. Ne mi? Ev ortamının en sevilen aksesuarlarından battaniyeler

Hanımlar, Kolayhobiler ailesine katıldığınız için teşekkür ederiz. Videomuzu izleyin ve insanların görmek için başlarını çevireceği modelin yapımına başlayın. İyi seyirler! 

Canım Gelinim Yazlık Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.