Kolay Hobiler

Çapraz Bağlar Bayan ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

15 Kasım 2019
Çapraz Bağlar Bayan ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Bayan ve bebek örgülerinde kullanılan çıtı pıtı bir örgü modeli. Örgü modeli çapraz bağlar motiflerinin birleşmesiyle oluşuyor.

Bayan ve bebek örgülerinde kullanılan yüzlerce örgü modeli vardır. Bunlardan birisi de çapraz bağlar örgü modelidir. Bayan örgüleri aralarında yelekler, şallar, bluzlar, hırkalar bulunuyor. Bebek örgülerinde ise hırkalar, kazaklar, atkılar, bereler bulunuyor. Bebek örgülerinde ve bayan yeleklerinde kullanabileceğiniz güzel bir
modeldir. Kuş gözü örgü modelinin biraz farklı bir versiyonu olan bu örnek ile çok çeşitli örgüler örülebilir. Şişleri eline alan her kadının örebileceği bir model. Görüntüsünü gören ben bu örgüyü öremem diye düşünebilir. Yalnız modeli izledikten sonra yapmaya başlarsanız bu düşünceyi tamamen aklınızdan atacaksınız.

Çapraz bağlar örgü modeli

Çapraz bağlar örgü modeli bayan yelek ve bebek battaniye örneklerinde kullanılmıştır. Daha önce bununla örgü ören bir çok kadın var ve ortaya muhteşem ürünler çıkarmışlar. Yeni bir model öğrenmek isteyenler çapraz bağlar motiflerini hemen öğrensinler. Bu modeli öğrendikleri için hiç pişman olmayacaklar ve örgülerinde sıkça kullanmaya balayacaklar.

Çapraz Bağlar Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.